روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برانکو ؛ وکیل برانکو دست به کار شد؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می شود؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ وکیل برانکو دست به کار شد؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می شود؟ از منبع پارس فوتبال. "

برانکو ؛ وکیل برانکو دست به کار شد؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می شود؟

وکیل برانکو قصد دارد مسائل اخیر را به فیفا اطلاع دهد و به همین دلیل احتمال بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سرخپوشان قوت خواهد گرفت.

نوشته وکیل برانکو دست به کار شد؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می شود؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وکیل برانکو قصد دارد مسائل اخیر را به فیفا اطلاع دهد و به همین دلیل احتمال بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سرخپوشان قوت خواهد گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ، در خصوص اینکه پرسپولیس از موکلش مهلت ۳۰ روزه خواسته، صحبت کرد.بوشیج در این خصوص بیان کرد:باشگاه پرسپولیس در این مدت تمرکزی روی پرداخت بدهی برانکو نداشت، چراکه مشغول جذب بازیکنان جدید بود. باشگاه در این مدت پول داشت، ولی به بازیکنان پرداخت کرده است. اطمینان دارم اگر ۳۰ روز دیگر هم به باشگاه فرصت بدهیم، قطعاً دوباره مطالبات برانکو را پرداخت نخواهند کرد.دارو بوشیچ در واکنش به این موضوع که امروز مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو به پایان خواهد رسید و او چه اقدامی در این خصوص انجام خواهد داد، گفت:اکنون در حال تنظیم نامه ای هستم تا به فیفا ارسال کنم و اطلاعات فوق را به اطلاع آنها می رسانم. فیفا در این باره تصمیم گیری خواهد کرد و اولین کاری هم که فیفا می کند، این است که به طور اتوماتیک باشگاه را از فعالیت در نقل وانتقالات محروم خواهد کرد. در تصمیمات جدید هم فیفا احتمالاً زمان جدیدی را برای پرداخت مطالبات مشخص خواهد کرد که اگر تا آن زمان هم پول پرداخت نشود، مجازات های جدیدی (کسر امتیاز و سقوط به دسته های پایین تر) برای باشگاه در نظر گرفته خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ وکیل برانکو دست به کار شد؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می شود؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×