روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ واکنش جالب برانکو به عدم پرداخت طلبش توسط باشگاه پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

برانکو ؛ واکنش جالب برانکو به عدم پرداخت طلبش توسط باشگاه پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس نسبت به مسائل اخیر و طلبش از باشگاه واکنش نشان داد.

نوشته واکنش جالب برانکو به عدم پرداخت طلبش توسط باشگاه پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس نسبت به مسائل اخیر و طلبش از باشگاه واکنش نشان داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : برانکو ایوانکوویچ در واکنش به حمایت هواداران پرسپولیس که در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی خواهان پرداخت هر چه سریع تر مطالبات سرمربی پیشین و موفق خود شده اند، گفت:از تمامی هواداران پرسپولیس بابت عشق و محبتی که نسبت به من داشته اند، قدردانی می کنم و من هم به آنها عشق می ورزم. پرسپولیس و هوادارانش بابت لحظاتی که با هم داشته ایم، بابت کارهایی که با هم انجامش دادیم و بابت بزرگترین موفقیت های تاریخ باشگاه، تا پایان عمرم در قلبم خواهند بود.برانکو تصریح کرد:شاید برخی هنوز نسبت به توانایی هایی مربیگری من تردید داشته باشند، اما هیچ وقت کسی شخصیت، صداقت و حرفه ای گری من را زیرسئوال نبرده و تردیدی نسبت به این موارد نداشته است. تنها خواسته من از باشگاه پرسپولیس این بود که همان طور که من با آنها رفتار کردم، با احترام با من رفتار می کردند و طلب من را طبق قراردادی که با هم داشتیم، پرداخت می کردند. بار دیگر از هواداران پرسپولیس قدردانی می کنم و می خواهم بگویم که عاشق شان هستم.تسنیم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ واکنش جالب برانکو به عدم پرداخت طلبش توسط باشگاه پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×