روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر بخواهیم در حسرت رفتن ترابی باشیم، به بقیه بازیکنان ظلم کردیم از منبع پارس فوتبال. "

اگر بخواهیم در حسرت رفتن ترابی باشیم، به بقیه بازیکنان ظلم کردیم

مهدی رسول پناه در پیامی معنادار به یحی گل محمدی، از او خواست به جای حاشیه سازی به فکر ساختن جانشین برای ستاره هایی مثل مهدی ترابی باشد.

نوشته پیام معنادار رسول پناه به گل محمدی درخصوص جدایی مهدی ترابی از پرسولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی رسول پناه در پیامی معنادار به یحی گل محمدی، از او خواست به جای حاشیه سازی به فکر ساختن جانشین برای ستاره هایی مثل مهدی ترابی باشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی رسول پناه امروز میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود. او در این برنامه جواب سوالات پیمان یوسفی را داد و در مواجه با این سوال که با جدایی ترابی و علیپور وضعیت پرسپولیس چگونه خواهد شد به نکته جالبی اشاره کرد:بازی در لیگ قطر مربوط به امروز و دیروز نیست. از گذشته بوده است. کما این که در زمان سرمربیگیری آقای علی پروین در دهه شصت، آقایان ناصر محمد خانی و حمید درخشان تصمیم گرفتند در لیگ قطر بازی کنند. اما بعد از جدایی آن ها اتفاقی برای پرسپولیس نیفتاد و ستاره هایی مثل محسن عاشوری، مرتضی کرمانی و فرشاد پیوس متولد شدند. در فوتبال دنیا هم به همین شکل است. شما دیدید که بازیکنان بزرگی مثل رونالدو و کوتینیو هم از تیم های خود جدا شدند. آیا آن ها هم زانوی غم بغل گرفتند؟ ما باید کاری کنیم ترابی های زیادی بسازیم. اگر بخواهیم در حسرت رفتن ترابی باشیم، به بقیه نفرات و بازیکنان جدید ظلم کردیم. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و به ستاره ها متکی نیست. شک نکنید که باز هم ستاره های دیگری در پرسپولیس ظهور خواهند کرد.این اظهارات مهدی رسول پناه بی شک پیغامی غیر مستقیم برای یحیی گل محمدی است که به خاطر جدایی ترابی و علیپور از مدیریت باشگاه شاکی بود و حتی پرسپولیس را تهدید به جدایی کرد و اعلام کرد بعد از بازی های آسیایی از پرسپولیس خواهد رفت.مهدی رسول پناه در این پیغام غیر مستقیم به یحیی گل محمدی تاکید کرد به جای این که زانوی غم بغل بگیرد و روحیه بقیه بازیکنان را پایین بیاورد، به عنوان سرمربی سعی کند جانشین های ترابی و علیپور را بسازد.به هر ترتیب اگرچه رسول پناه مثل گل محمدی آشکارا موضع گیری نمی کند اما با کمی دقت در صحبت هایش می توان متوجه کنایه های او به سرمربی پرسپولیس شد.طرفداری

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اگر بخواهیم در حسرت رفتن ترابی باشیم، به بقیه بازیکنان ظلم کردیم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×