روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ غیبت محمد نادری و مهدی شیری در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل مصدومیت

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ غیبت محمد نادری و مهدی شیری در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل مصدومیت از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ غیبت محمد نادری و مهدی شیری در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل مصدومیت

مدافعان راست و چپ پرسپولیس کاروان این تیم را در راه سفر به دوحه و حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا همراهی نکردند.

نوشته پشت پرده غیبت دو ستاره پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافعان راست و چپ پرسپولیس کاروان این تیم را در راه سفر به دوحه و حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا همراهی نکردند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : پرسپولیس یکی از چهار نماینده فوتبال ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ صبح امروز تهران را به مقصد دوحه قطر ترک کرد تا بتواند در در ادامه مسابقات شرکت کند؛ البته سفر سرخ پوشان بی حاشیه نبود چرا که ۷ نفر از اعضای کاروان این تیم بدون صدور ویزا به قطر سفر کردند و قرار است در آنجا مشکلات آن ها حل و فصل شود.اما در میان کاروان پرسپولیس دو غایب مهم داشت؛ محمد نادری و مهدی شیری دو دفاع چپ و راست پرسپولیس در لیگ نوزدهم. مهدی شیری درباره غیبت خود گفت که به دلیل مصدومیت در تهران مانده و قرار است با انجام معاینات ویژه ۴۸ ساعت بعد تهران را به مقصد دوحه ترک کند. نادری نیز هم به دلیل مصدومیت در جمع کاروان پرسپولیس حضور نداشت و در حال فیزیوتراپی است اما شدت مصدومیت او باعث شده تا وی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به صورت قطعی از دست بدهد .

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ غیبت محمد نادری و مهدی شیری در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل مصدومیت از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×