روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • سیدجلال حسینی با انتشار عکسی به شایعات اختلاف میان خودش و شجاع خلیل زاده پایان داد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی با انتشار عکسی به شایعات اختلاف میان خودش و شجاع خلیل زاده پایان داد از منبع پارس فوتبال. "

سیدجلال حسینی با انتشار عکسی به شایعات اختلاف میان خودش و شجاع خلیل زاده پایان داد

کاپیتان پرسپولیس با انتشار یک استوری، بر شایعات اختلافاتش با شجاع خلیل زاده پایان داد.

نوشته حرکت ارزشمند سیدجلال حسینی برای پایان دادن به شایعات + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان پرسپولیس با انتشار یک استوری، بر شایعات اختلافاتش با شجاع خلیل زاده پایان داد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شایعاتی مبنی بر وجود اختلاف بین سیدجلال حسینی و دیگر مدافع سرخپوشان به گوش می رسید. طی روزهای گذشته، شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس با انجام چند مصاحبه، به شدت از عملکرد مدیران پرسپولیس انتقاد و اعلام کرد:سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه می چرخم و کسی جواب نمی دهد. کجای دنیا بازیکن منت باشگاه را برای تمدید می کشد؟ منتی باشد باید منت هوادار را بکشم که روی سرم جا دارند و به همین خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نباید منت مدیری را بکشم و جوابی هم نشنوم!خلیل زاده با ادعای اینکه کمترین مبلغ قرارداد را بین بازیکنان پرسپولیس دارد، گفت:من سه سال است کمترین قرارداد را بدون هیچ منتی می گیرم چون عاشق پرسپولیس هستم و این ثابت شده است. هر فوتبالیستی پول می گیرد نوش جانش اما من کمتر از همه پول گرفتم. من پیشنهاد دارم و اگر من را نمی خواهید خب بگویید!پس از این صحبت ها بود که سیدجلال حسینی با انتشاری یک استوری معنادار، شعری را درباب دورویی منتشر کرد. متن استوری کاپیتان پرسپولیس شعر زیر بود:کجا باشد دو رویان را میان عاشقان جاییکه با صد رو طمع دارد، ز روز عشق فرداییخیلی ها شجاع خلیل زاده را مخاطب استوری کاپیتان پرسپولیس می دانستند و اعلام کردند این دو یک سری اختلافات قدیمی با یکدیگر دارند. پس از اینکه شجاع نیز یک پست معنادار در اینستاگرامش منتشر کرد، به شایعات اختلاف دو بازیکن باتجربه سرخپوشان دامن زد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " سیدجلال حسینی با انتشار عکسی به شایعات اختلاف میان خودش و شجاع خلیل زاده پایان داد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×