روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی کارش را بلد است غ مدیران پرسپولیس این کاره نیستند از منبع پارس فوتبال. "

یحیی گل محمدی کارش را بلد است غ مدیران پرسپولیس این کاره نیستند

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است مدیری می تواند موفق شود که هم سر از مدیریت در بیاورد و هم در فوتبال سررشته داشته باشد

نوشته انتقاد سنگین پرسپولیسی محبوب از رسول پناه : مدیران پرسپولیس این کاره نیستند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است مدیری می تواند موفق شود که هم سر از مدیریت در بیاورد و هم در فوتبال سررشته داشته باشد خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رضا ترابیان درباره اینکه آیا پرسپولیس می تواند در لیگ قهرمانان آسیا به موفقیت برسد یا خیر، اظهار داشت:با توجه به جدایی چند بازیکن کار دشوار است و البته با توجه به مشکلات مدیریتی که پیش آمده کمی کار سخت شده، اما بچه ها با تجربه هستند و می توانند تیم را جمع و جور کنند. فکر می کنم تیم بتواند به راحتی از گروهش صعود کند، اما در مراحل بعدی کار سخت است.وی در خصوص خرید های جدید سرخپوشان، گفت:توقع بود پرسپولیس بهتر خرید کند، اما باز هم بازیکنان بدی جذب تیم نشدند و اگر در تیم تمام توان خود را بگذارند می توانند هم خودشان موفق شوند هم پرسپولیس. الان هم شرایط طوری شده که ستاره ها بین تیم ها تقسیم شدند.ترابیان ادامه داد:فکر می کنم دو یا سه خرید پرسپولیس خوب بود، اما به نظرم استقلال بهتر از ما یارگیری کرد. هرچند با وجود یحیی گل محمدی که کارش را بلد است، می شود به این تیم امیدوار بود.ترابیان در خصوص مشکلات و تنش های مدیریتی در باشگاه، تاکید کرد:سال های سال است که پرسپولیس و استقلال مشکل مدیریتی دارند که آن هم به خاطر این است که مدیرانی بالا سر این تیم ها می آیند که به قول معروف این کاره نیستند. می بینیم که هر چند ماه یک بار یک مدیر بی تجربه به پرسپولیس و استقلال می آید و بعد از بالا آوردن کلی بدهی می رود و جای خود را به مدیر بی تجربه بعدی می دهد.وی خاطر نشان کرد:مدیری می تواند در پرسپولیس موفق شود که هم سر از مدیریت در بیاورد و هم در فوتبال سررشته داشته باشد. چنین مدیری باید چهار یا پنج سال در پرسپولیس یا استقلال بماند تا بتواند اثرگذار باشد، اما می بینیم که مدام مدیران عوض می شوند و همه هم جز اینکه بدهی بالا بیاورند و بی رویه پول خرج کنند کاری انجام نمی دهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی کارش را بلد است غ مدیران پرسپولیس این کاره نیستند از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×