روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ بررسی هفت خرید و ترکیب جدید تیم یحیی گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بررسی هفت خرید و ترکیب جدید تیم یحیی گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ بررسی هفت خرید و ترکیب جدید تیم یحیی گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا

دنباله لیگ قهرمانان آسیا در ناحیه غرب آسیا از ۲۴ شهریورماه به طور متمرکز در کشور قطر برگزار می شود تا بازی ها در یک محدوده زمانی کوتاه به اتمام برسد و تکلیف فصل ۲۰۲۰ این بازی ها مشخص شود.

نوشته هواداران پرسپولیس در انتظار رونمایی از هفت سامورایی جدید گل محمدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دنباله لیگ قهرمانان آسیا در ناحیه غرب آسیا از ۲۴ شهریورماه به طور متمرکز در کشور قطر برگزار می شود تا بازی ها در یک محدوده زمانی کوتاه به اتمام برسد و تکلیف فصل ۲۰۲۰ این بازی ها مشخص شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دنباله لیگ قهرمانان آسیا در ناحیه غرب آسیا از ۲۴ شهریورماه به طور متمرکز در کشور قطر برگزار می شود تا بازی ها در یک محدوده زمانی کوتاه به اتمام برسد و تکلیف فصل ۲۰۲۰ این بازی ها مشخص شود. کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با توجه به شیوع کرونا که منجر به تعطیلی هشت ماهه این بازی ها شده است به باشگاه های حاضر در این دوره از بازی ها مجوز جذب بازیکن در نقل و انتقالات تابستانی را داد تا مشکلی در این خصوص برای تیم ها به وجود نیاید. تیم های ایرانی از جمله پرسپولیس نیز از این فرصت استفاده کردند.تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با استقلال تهران، شهرخودرو مشهد و سپاهان اصفهان در این مسابقات شرکت خواهند کرد توانست هفت بازیکن جدید جذب کند تا از آنها در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ استفاده کند.سعید آقایی، حامد لک، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان، میلاد سرلک، علی شجاعی و آرمان رمضانی خریدهای تابستانی پرسپولیس هستند که اسامی آنها به لیست نهایی بازیکنان این تیم نیز اضافه شد. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که دیگر مهدی ترابی، علی علیپور، کریستین اوساگونا و علیرضا بیرانوند را در اختیار ندارد قصد دارد از بازیکنان جدید خود در ترکیب اصلی استفاده کند.حامد لک «یک» شد!سرمربی سرخپوشان پایتخت که از عملکرد بوژیدار رادوشوویچ در چارچوب دروازه این تیم چندان راضی نبود اقدام به جذب حامد لک کرد تا وظیفه حراست از دروازه پرسپولیس را به او بدهد. حامد لک نیز با پوشیدن پیراهن شماره یک پرسپولیس به عنوان جانشین بیرانوند انتخاب شد و خیلی زود جای رادو را گرفت. او در بازی دوستانه پرسپولیس با شهرخودرو نیز درون دروازه پرسپولیس ایستاد تا به هماهنگی با خط دفاعی این تیم برسد.آقایی در دفاع چپسعید آقایی که فصل گذشته در سپاهان حضور داشت نیز به عنوان دفاع چپ اصلی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شده است تا یحیی مجبور نشود بازیکنان این پست را به طور متوالی تغییر دهد.میلاد سرلک بازیگردان شدادامه تغییرات گل محمدی در میانه میدان خواهد بود. میلاد سرلک در بازی های لیگ قهرمانان آسیا انتخاب اول کادر فنی برای توپ گیری از حریف است. وظیفه ای که پیش از این بر عهده کمال کامیابی نیا بوده اما او دچار مصدومیت شده است تا چند روزی در تمرینات اخیر سرخ ها حضور فعال نداشته باشد.تغییر اساسی خط حملهعلی علیپور با وجود مخالفت کادر فنی از پرسپولیس رفت تا عیسی آل کثیر و آرمان رمضانی به عنوان جایگزین او به پرسپولیس اضافه شوند. گل محمدی قصد دارد از آل کثیر در خط حمله استفاده کند.پهلوان جای ترابیاحسان پهلوان دیگر بازیکن جدید پرسپولیس است که قرار است در ترکیب اصلی این تیم در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. او که توانایی جانشینی مهدی ترابی را دارد قرار است در جناح چپ برای این تیم بازی کند.سرخپوشان پایتخت در حالی خود را برای ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آماده می کنند که پس از مدت ها با ترکیبی نسبتاً متفاوت وارد بازی ها می شوند. این تیم در گروه C لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الدحیل قطر، التعاون عربستان و الشارجه امارات همگروه است. سرخ ها در پایان دو بازی ابتدایی خود در لیگ قهرمانان آسیا تنها یک امتیاز کسب کردند تا در قعر جدول حضور داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بررسی هفت خرید و ترکیب جدید تیم یحیی گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×