روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • درخواست جدید پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ ؛ سرمربی پیشین پرسپولیس موافقت می کند؟

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " درخواست جدید پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ ؛ سرمربی پیشین پرسپولیس موافقت می کند؟ از منبع پارس فوتبال. "

درخواست جدید پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ ؛ سرمربی پیشین پرسپولیس موافقت می کند؟

باشگاه پرسپولیس در مذاکرات جدید با برانکو ایوانکوویچ، بار دیگر از این مربی درخواست فرصت ۱۰روزه برای پرداخت مطالباتش را کرده است.

نوشته درخواست جدید پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ ؛ سرمربی پیشین پرسپولیس موافقت می کند؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس در مذاکرات جدید با برانکو ایوانکوویچ، بار دیگر از این مربی درخواست فرصت ۱۰روزه برای پرداخت مطالباتش را کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با پایان فرصت یک ماهه باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ این باشگاه در آستانه محرومیت از سوی فیفا قرار دارد و طبق ادعای وکیل برانکو، باشگاه پرسپولیس فردا از سوی فیفا با محرومیت نقل و انتقالاتی مواجه خواهد شد.در همین زمینه اما باشگاه پرسپولیس همچنان در تلاش است تا باقی مانده مطالبات حدود ۷۸۰هزاردلاری برانکو ایوانکوویچ را هرچه زودتر پرداخت کند، اما برای این کار بار دیگر فرصت یک هفته تا ۱۰ روزه ای را از سرمربی کروات خواسته است.باشگاه پرسپولیس که در مذاکره با وکیل برانکو به نتیجه نرسیده است، این بار به صورت مستقیم با برانکو وارد مذاکره شده است تا این مربی را مجاب به دادن فرصت دوباره به باشگاه برای پرداخت مطالبات کند اما هنوز پاسخی از سوی برانکو به درخواست پرسپولیسی ها داده نشده است.پرسپولیسی ها در روزهای گذشته نیز طی مذاکره با وکیل برانکو ایوانکوویچ درخواست فرصت ۳۰روزه ای داشتند که با مخالفت طرف مقابل مواجه شده بود. مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوارند این بار برانکو به خاطر رابطه خوبش با هواداران پرسپولیس با درخواست آن ها موافقت کند و حکم محرومیت این باشگاه را حداقل یک هفته به تعویق بیندازد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " درخواست جدید پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ ؛ سرمربی پیشین پرسپولیس موافقت می کند؟ از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×