روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • علی علیپور ؛ به بهانه خروج علی علیپور ؛ آمار و عملکرد مهاجم پرسپولیس در این تیم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علی علیپور ؛ به بهانه خروج علی علیپور ؛ آمار و عملکرد مهاجم پرسپولیس در این تیم از منبع پارس فوتبال. "

علی علیپور ؛ به بهانه خروج علی علیپور ؛ آمار و عملکرد مهاجم پرسپولیس در این تیم

مهاجم شماره 70 سرخ پوشان پایتخت از این تیم جدا شد تا ادامه فوتبال خود را در خارج از ایران ادامه دهد و لژیونر شود.

نوشته اینفوگرافی ؛ عملکرد ۶ ساله علی علیپور در یک نگاه + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهاجم شماره ۷۰ سرخ پوشان پایتخت از این تیم جدا شد تا ادامه فوتبال خود را در خارج از ایران ادامه دهد و لژیونر شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یکی از مهم ترین خروجی های پرسپولیس در لیگ نوزدهم بدون تردید علی علیپور است که مدیران این تیم نتوانستند با او به توافق برسند؛ شنیده می شود علیپور در فصل آینده لیگ پرتغال قرار است با پیراهن ماریتیمو به میدان برود و پس از ۶ سال به حضور در پرسپولیس پایان دهد.به بهانه جدایی نگاهی به آمار علی علیپور داشته باشیم؛ بازیکنی که یکی از ارکان پوکر قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر بود و توانست یک بار هم عنوان آقای گلی لیگ را از آن خود کند.بدون شک بهترین عنوانی که علیپور توانست در پرسپولیس برای خود به دست آورد، عنوان آقای گلی پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر بود که وی تواتست با ثبت ۵۶ گل از آن خود کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " علی علیپور ؛ به بهانه خروج علی علیپور ؛ آمار و عملکرد مهاجم پرسپولیس در این تیم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×