روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ برنامه پرسپولیس برای رفع محرومیت نقل و انتقالاتی ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ برنامه پرسپولیس برای رفع محرومیت نقل و انتقالاتی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ برنامه پرسپولیس برای رفع محرومیت نقل و انتقالاتی ؛ پارس فوتبال

باشگاه پرسپولیس امیدوار است که با پرداخت مطالبات برانکو، محرومیت نقل و انتقالاتی را پیش از کسر امتیاز لغو کند.

نوشته شوک بزرگ به پرسپولیسی ها ؛ محرومیت و کسر امتیاز در انتظار سرخ ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس امیدوار است که با پرداخت مطالبات برانکو، محرومیت نقل و انتقالاتی را پیش از کسر امتیاز لغو کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : آخرین روز مهلت پرداخت حقوق برانکو ایوانکوویچ دیشب در حالی به پایان رسید که هنوز ۷۰ درصد از مطالبات این مربی کروات پرداخت نشده است. پرسپولیسی ها اما به این اتفاق خوشبین هستند و باوجود این که برخی از منابع حقوقی محرومیت نقل و انتقالاتی را دائمی و غیرقابل رفع قلمداد کرده اند اما باشگاه پرسپولیس تصور می کند که با پرداخت باقی مانده مطالبات، از محرومیت یک و نیم ساله فرار خواهد کرد. آنها معتقدند بر اساس قانون جدید فیفا ، به محض پرداخت مطالبات برانکو ، پنجره محرومیت های نقل و انتقالاتی باز می شود.مهدی رسول پناه گفت:«باشگاه پرسپولیس اولویت خود را روی نقل و انتقالات گذاشت تا تیم به طور کامل تقویت شود».از این صحبت اینطور برداشت می شود که مدیران پرسپولیس انتظار این محرومیت را می کشیدند و گمان می کنند که پنجره زمستانی بسته خواهد شد و مشکلی برای سرخ پوشان ایجاد نخواهد شد.نکته مهم البته این است که پرسپولیس باید تا یک ماه دیگر رقم ۷۰۰ هزار یورویی را بپردازد تا جریمه بعدی یعنی کسر امتیاز، حذف از آسیا و سقوط به لیگ یک اعمال نشود.در این باره رضا یلوه معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز اعلام کرد که قرار بود دو شرکت اسپانسری در روزهای اخیر به این باشگاه پرداختی داشته باشند اما آن ها نیز انتقال پول را منوط به بررسی های بیشتر دانستند.به هر حال جدیدترین وعده باشگاه پرسپولیس این است که تا دو هفته آینده مطالبات برانکو پرداخت خواهد شد اما هواداران این تیم باید امیدوار باشند که مدیران اشتباه محاسباتی انجام ندهند تا اتفاق تلخی برای تیم محبوبشان رخ ندهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ برنامه پرسپولیس برای رفع محرومیت نقل و انتقالاتی ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×