روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بی‌خبری عجیب سعودی‌ها از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ بی‌خبری عجیب سعودی‌ها از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر

یک رسانه عربستانی از آغاز مجدد لیگ ایران و قهرمانی پرسپولیس در گزارش امروز خود پیش از دیدار با التعاون ابراز بی اطلاعی کرد.

نوشته گاف بزرگ رسانه عربستانی درباره پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یک رسانه عربستانی از آغاز مجدد لیگ ایران و قهرمانی پرسپولیس در گزارش امروز خود پیش از دیدار با التعاون ابراز بی اطلاعی کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : نشریه «الریاضیه» عربستان درباره بازی التعاون با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نوشت:پرسپولیس که فردا مقابل التعاون بازی می کند اکنون با ۵۳ امتیاز در پایان هفته بیست وسوم لیگ ایران صدرنشین جدول لیگ است و با سپاهان تیم دوم جدول ۹ امتیاز اختلاف دارد! ۷ بازی برای پرسپولیس باقی مانده و این تیم شانس زیادی برای رسیدن به قهرمانی دارد! این تیم به نیمه نهایی جام حذفی هم صعود کرد، اما در ضربات پنالتی مقابل استقلال شکست خورد.این رسانه عربستانی از آغاز مجدد لیگ ایران و به پایان رسیدن آن خبری نداشت به همین خاطر اطلاعات این گزارش به قبل از آغاز مجدد لیگ ایران مربوط می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ بی‌خبری عجیب سعودی‌ها از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×