روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ اعتراض شدید پرسپولیس به میزبانی قطر در آسیا ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ اعتراض شدید پرسپولیس به میزبانی قطر در آسیا ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ اعتراض شدید پرسپولیس به میزبانی قطر در آسیا ؛ پارس فوتبال

باشگاه پرسپولیس نسبت به میزبانی قطر در لیگ قهرمانان آسیا معترض شد.

نوشته میزبانی قطری ها به مذاق پرسپولیسی ها خوش نیامد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس نسبت به میزبانی قطر در لیگ قهرمانان آسیا معترض شد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس ، سرخپوشان ایران در نامه ای، اعتراض جدی خود به میزبانی ضعیف و ناهماهنگی های موجود در قطر را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده اند.در این نامه، به مشکلات تیم فوتبال پرسپولیس از روز اول ورود به قطر برای انجام تمرین و پیگیری برنامه ها در هتل، اشاره و اعتراض شده است.به نظر می رسد؛ دیگر نمایندگان ایران هم با این مشکلات روبرو بوده اند و با توجه به صحبت های مطرح شده میان سرپرستان کاروان ها، احتمال دارد که نامه های مشابهی به این منظور ارسال شود.در نامه ارسالی از سوی باشگاه پرسپولیس برای نمونه به چند مورد از مشکلات پیش آمده اشاره شده است. از جمله این اتفاقات در روز اول ممانعت از انجام تمرین بود. افشین پیروانی با اعتراض جدی به نماینده کنفدراسیون، انجام تمرین را برنامه هماهنگ شده از قبل دانست و تاکید کرد پرسپولیس با اعتماد به برنامه ارسالی، روز قبل از سفر را استراحت کرده و بر انجام تمرین اصرار دارد که در نهایت با اصرار صورت گرفته، این جلسه تمرینی انجام شد. در حالی که بعضی نمایندگان ایران به دلیل این ناهماهنگی برای تمرین روز اول با مشکل روبرو شدند.اعتراض دیگر پرسپولیس به مناسب و کافی نبودن امکانات جانبی هتل مانند سالن بدنسازی و استخر و سونا برای سرویس دهی به ۶ تیم فوتبال است که از قبل باید لحاظ می شد. ضمن آن که این موضوع قبل از سفر تیم، بعد از تحقیق میدانی، در نامه ای به کنفدراسیون اعلام شده بود. عدم برنامه ریزی و هماهنگی دقیق برای استفاده بهینه از امکانات موجود از دیگر موارد مشابه بود. همچنین اشاره شد که پرسپولیس برای اجرای برنامه ارسالی خود از جمله استفاده از سالن بدنسازی دچار مشکل شده است. در این ارتباط افشین پیروانی با اصرار و پیگیری زیاد موفق شد که سالن را برای سرخپوشان در اختیار بگیرد که البته از نظر اندازه هم مشکلاتی دارد. سرویس دهی هتل مثل نظافت اتاق ها و موارد دیگری مثل سرو ناهار که با تاخیر صورت گرفته و گا ها غذا ها سرد بوده است از دیگر موارد مورد اشاره در این نامه بوده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ اعتراض شدید پرسپولیس به میزبانی قطر در آسیا ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×