روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • انصاری‌فرد ؛ خرید کت‌وشلوار میلیونی انصاری‌فرد مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انصاری‌فرد ؛ خرید کت‌وشلوار میلیونی انصاری‌فرد مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه! از منبع پارس فوتبال. "

انصاری‌فرد ؛ خرید کت‌وشلوار میلیونی انصاری‌فرد مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!

خرید کت وشلوار میلیونی مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!
بررسی اسناد حسابداری باشگاه پرسپولیس نشان می دهد در دوره مدیریت محمدحسن انصاری فرد او در دو مورد حدود ۲۰ میلیون تومان از حساب باشگاه برای خرید کت و شلوار شخصی هزینه کرده است.
فوتبال ایران » مديريت فوتبال
خرید کت وشلوار میلیونی مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!به گزارش خبرورزشی و به نقل از ایسنا، درست در روز هایی که دعوا بر سر پرداخت مطالبات کالدرون بوده است و بازیکنان هم از پرداخت نشدن مطالبات شان گله داشته اند و دائم تهدید به اعتصاب می کردند، انصاری فرد که خود را یک مدیر پرسپولیسی تمام عیار قلمداد می کرد، حدود ۱۷ میلیون تومان از حساب باشگاه برای خرید البسه شخصی هزینه کرده و ظاهرا مشکلات مالی باشگاه هم اهمیتی برای او نداشته است.

همه این ها در حالی است که حالا به لطف عملکرد این مدیر پرهزینه، کالدرون و دستیارانش از پرسپولیس شکایت کرده اند و این باشکاه باید حدود ۷۸۰ هزار دلار به آن ها بپردازد.

در کنار این موضوع پرداخت نکردن مطالبات برانکو هم، باشگاه پرسپولیس را در آستانه یک محرومیت سنگین از سوی فیفا قرار داده است.

خرید کت وشلوار میلیونی مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!

خرید کت وشلوار میلیونی مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!

منبع: ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس ، محمدحسن انصاری فرد

نوشته اقدام باورنکردنی مدیر پرسپولیسی در بی پولی سرخ ها + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

خرید کت وشلوار میلیونی مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!بررسی اسناد حسابداری باشگاه پرسپولیس نشان می دهد در دوره مدیریت محمدحسن انصاری فرد او در دو مورد حدود ۲۰ میلیون تومان از حساب باشگاه برای خرید کت و شلوار شخصی هزینه کرده است.فوتبال ایران » مدیریت فوتبالخرید کت وشلوار میلیونی مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!به گزارش خبرورزشی و به نقل از ایسنا، درست در روز هایی که دعوا بر سر پرداخت مطالبات کالدرون بوده است و بازیکنان هم از پرداخت نشدن مطالبات شان گله داشته اند و دائم تهدید به اعتصاب می کردند، انصاری فرد که خود را یک مدیر پرسپولیسی تمام عیار قلمداد می کرد، حدود ۱۷ میلیون تومان از حساب باشگاه برای خرید البسه شخصی هزینه کرده و ظاهرا مشکلات مالی باشگاه هم اهمیتی برای او نداشته است.همه این ها در حالی است که حالا به لطف عملکرد این مدیر پرهزینه، کالدرون و دستیارانش از پرسپولیس شکایت کرده اند و این باشکاه باید حدود ۷۸۰ هزار دلار به آن ها بپردازد.در کنار این موضوع پرداخت نکردن مطالبات برانکو هم، باشگاه پرسپولیس را در آستانه یک محرومیت سنگین از سوی فیفا قرار داده است.خرید کت وشلوار میلیونی مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!خرید کت وشلوار میلیونی مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه!منبع: ایسنابرچسب ها: پرسپولیس ، محمدحسن انصاری فردبه نقل از ایسنا، درست در روز هایی که دعوا بر سر پرداخت مطالبات کالدرون بوده است و بازیکنان هم از پرداخت نشدن مطالبات شان گله داشته اند و دائم تهدید به اعتصاب می کردند، انصاری فرد که خود را یک مدیر پرسپولیسی تمام عیار قلمداد می کرد، حدود ۱۷ میلیون تومان از حساب باشگاه برای خرید البسه شخصی هزینه کرده و ظاهرا مشکلات مالی باشگاه هم اهمیتی برای او نداشته است.همه این ها در حالی است که حالا به لطف عملکرد انصاری فرد مدیر پرهزینه، کالدرون و دستیارانش از پرسپولیس شکایت کرده اند و این باشکاه باید حدود ۷۸۰ هزار دلار به آن ها بپردازد.در کنار این موضوع پرداخت نکردن مطالبات برانکو هم، باشگاه پرسپولیس را در آستانه یک محرومیت سنگین از سوی فیفا قرار داده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " انصاری‌فرد ؛ خرید کت‌وشلوار میلیونی انصاری‌فرد مدیر پرسپولیس از جیب باشگاه! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×