روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • رویاهای بزرگی در سر داریم ؛ رویای بزرگ پرسپولیس از زبان احمد نوراللهی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رویاهای بزرگی در سر داریم ؛ رویای بزرگ پرسپولیس از زبان احمد نوراللهی از منبع پارس فوتبال. "

رویاهای بزرگی در سر داریم ؛ رویای بزرگ پرسپولیس از زبان احمد نوراللهی

هافبک تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با التعاون حضور یافت.

نوشته رویای بزرگ پرسپولیس از زبان احمد نوراللهی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با التعاون حضور یافت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : احمد نوراللهی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر التعاون عربستان در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:در دو هفته بازی ابتدایی یک امتیاز کسب کردیم، اما برای این که از گروه صعود کنیم به برد در بای های آینده نیاز داریم. انگیزه های لازم را برای ادامه مسابقات داریم. تمرینات خوبی داشتیم و این دو بازی با التعاون در صعود تاثیرگذار است. تمام تلاشمان را می کنیم صعود کنیم، اهداف بزرگتری داریم، اما اول باید از گروه صعود کنیم تا شرایط هموار شود. در ادامه راه می جنگیم تا نتایج خوبی را برای هواداران کسب کنیم.احمد نوراللهی هافبک تیم پرسپولیس در ادامه عنوان کرد:امیدوارم تجربه ما به ما کمک کند که در ادامه راه موفق باشیم. قطعا انگیزه های لازم را داریم و امیدوارم با تمرینات خوب و بازی هایی که از فردا شروع می شود، بدرخشیم. امیدوارم شروع قدرتمندانه ای داشته باشیم و بتوانیم مثل دو سال پیش به فینال برسیم. باید در کنار هم برای یکدیگر بجنگیم و آرزو های بزرگ مثل قهرمان آسیارا محقق کنیم. این آرزو ها ساده به دست نمی آید و باید با تلاش و کوشش به آن برسیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " رویاهای بزرگی در سر داریم ؛ رویای بزرگ پرسپولیس از زبان احمد نوراللهی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×