روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • مهدی هاشمی‌نسب بمب واقعی نقل و انتقالات فوتبال ایران روی جلد روزنامه‌ها

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی هاشمی‌نسب بمب واقعی نقل و انتقالات فوتبال ایران روی جلد روزنامه‌ها از منبع پارس فوتبال. "

مهدی هاشمی‌نسب بمب واقعی نقل و انتقالات فوتبال ایران روی جلد روزنامه‌ها

مهدی هاشمی نسب مدافع پرسپولیس ۲۰ سال پیش در یک نقل و انتقال جنجالی به استقلال رفت.

نوشته وقتی ستاره پرسپولیس استقلالی می شود ؛ بمبی که ترکید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی هاشمی نسب مدافع پرسپولیس ۲۰ سال پیش در یک نقل و انتقال جنجالی به استقلال رفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی هاشمی نسب مدافع پرسپولیس که چهار بار در دربی برای پرسپولیس گلزنی کرده بود، در تابستان سال ۱۳۷۹ در یک جابه جایی جنجالی از پرسپولیس به استقلال رفت. او پس از پیوستنش به استقلال در دربی دوباره گلزنی کرد تا آن بازی به حواشی کشیده شود.در آن دوره گفته می شد اختلافات میان هاشمی نسب و علی پروین منجر به این جدایی شده، هر چند همان موقع نیز شنیده بودیم هاشمی نسب از پرسپولیس پول بیشتری مطالبه کرده بود و آن زمان فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال حاضر شد ۱۰۰ میلیون تومان به این بازیکن بپردازد.در زمانی که مهدی هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال رفت، عصر قدرت و یکه تازی رسانه های نوشتاری بود و از روزنامه های ورزشی بگیرید تا هفته نامه ها در این باره نوشته بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مهدی هاشمی‌نسب بمب واقعی نقل و انتقالات فوتبال ایران روی جلد روزنامه‌ها از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×