روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازی شرورانه پرسپولیس را به فیفا می‌گوییم! پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

بازی شرورانه پرسپولیس را به فیفا می‌گوییم! پارس فوتبال

وکیل برانکو ایوانکوویچ ضمن رد هرگونه توافق وی با پرسپولیس برای تمدید مهلت پرداخت مطالبات این مربی ادعای عجیبی را مطرح کرد.

نوشته عصبانیت وکیل برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیسی ها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وکیل برانکو ایوانکوویچ ضمن رد هرگونه توافق وی با پرسپولیس برای تمدید مهلت پرداخت مطالبات این مربی ادعای عجیبی را مطرح کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علی رغبتی شب گذشته در لایو اینستاگرامی باشگاه پرسپولیس گفت که برانکو ایوانکوویچ برای مهلت دادن به این باشگاه پالس مثبت داده است تا مطالبات وی حدود دو سه هفته دیگر پرداخت شود.با این وجود دارو بوشیچ، وکیل بر انکو درباره اینکه آیا این ادعای عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صحت دارد یا خیر، اظهار داشت: نه. برانکو این کار را نکرده و نخواهد کرد. پرسپولیسی ها یک نفر را برای برگزاری جلسه و مذاکره به عمان فرستادند، اما در آن جلسه برانکو گفت برای تمدید مهلت پرداخت دیر است، زیرا درخواست مان را برای انجام اقدامات انضباطی به دلیل عدم پرداخت به فیفا ارسال کردیم.وی افزود: پس از آن دیدار آن شخص به باشگاه گزارش داد که بر انکو موافقت کرده که این موضوع دروغ است. سپس باشگاه پرسپولیس به فیفا اعلام کرده که برانکو برای مهلت جدید موافقت کرده است، اما من نامه ای به فیفا ارسال می کنم که این اقدام یکی دیگر از بازی های شرورانه و دستکاری پرسپولیس است.گفتنی است مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات مربی کروات ۲۲ شهریور به اتمام رسید و روز جمعه وکیل برانکو، موضوع پرداخت نشدن حدود ۷۸۴ هزار یورو دستمزد وی را به فیفا گزارش کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بازی شرورانه پرسپولیس را به فیفا می‌گوییم! پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×