روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ خاطره بدی که پرسپولیسی ها از داور عمانی دارند ؛ داور بدیمن پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ خاطره بدی که پرسپولیسی ها از داور عمانی دارند ؛ داور بدیمن پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ خاطره بدی که پرسپولیسی ها از داور عمانی دارند ؛ داور بدیمن پرسپولیس

پرسپولیسی ها از داور عمانی بازی امشب برابر التعاون خاطرات خوبی ندارند.

نوشته داور بدیمن پرسپولیس – التعاون را سوت می زند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیسی ها از داور عمانی بازی امشب برابر التعاون خاطرات خوبی ندارند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دیدار تیم هایپرسپولیس و التعاون امشب از ساعت ۲۲:۳۰ در دوحه قطر برگزار خواهد شد. طبق برنامه احمد الکاف عمانی این مسابقه را سوت خواهد زد.داور عمانی در حالی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای قضاوت بازی امشب انتخاب شده است که قضاوت هایش برای قرمزها همواره با جنجال همراه بوده است.احمد الکاف در بازی برگشت پرسپولیس و الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ که در آن بازی شاگردان برانکو برای جبران شکست سنگین دور رفت برابر الهلال به زمین آمده بودند با گرفتن یک پنالتی بحث برانگیز از سوی این داور کار را برای پرسپولیسی ها تمام کرد و انگیزه های آنها را برای رفتن به فینال ناکام گذاشت. در آن صحنه خطایی که محمد انصاری مدافع قرمزها روی مهاجم الهلال انجام داد در خارج از محوطه جریمه بود اما داور عمانی با نشان دادن نقطه پنالتی اشتباه تاثیر گذاری در بازی داشت. در همان بازی همچنین یک پنالتی هم به سود پرسپولیسی ها اعلام نشد.هواداران پرسپولیس که از انتخاب این داور به عنوان قاضی بازی امشب برابر التعاون شاکی هستند در شبکه های اجتماعی با پخش تصاویر اشتباهات احمد الکاف عمانی اعتراض خود را به این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده و خواستار تغییر داور بازی شدند. خواسته ای که البته بسیار بعید است مورد توجه قرار بگیرد.پرسپولیس در گروه C مسابقات با تیم های التعاون عربستان،الدحیل قطر و الشارجه امارات همگروه است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ خاطره بدی که پرسپولیسی ها از داور عمانی دارند ؛ داور بدیمن پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×