روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • هافبک‌ها باید معادلات را حل کنند ؛ امیدوارم بازیکنان جدید همانی باشند که انتظار داریم

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هافبک‌ها باید معادلات را حل کنند ؛ امیدوارم بازیکنان جدید همانی باشند که انتظار داریم از منبع پارس فوتبال. "

هافبک‌ها باید معادلات را حل کنند ؛ امیدوارم بازیکنان جدید همانی باشند که انتظار داریم

هافبک پیشین پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی مربی باهوشی است و توانایی های فنی بالایی دارد. باید به او اعتماد کنیم.

نوشته هشدار جباری به هافبک های پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

هافبک پیشین پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی مربی باهوشی است و توانایی های فنی بالایی دارد. باید به او اعتماد کنیم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رضا جباری هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از شروع دیدار این تیم مقابل التعاون عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به ما گفت:«این دیدار می تواند بزرگترین چالش ممکن برای تیم ما باشد. التعاون هم صدرنشین است و هم تیم قدرتمندی به حساب می آید. بدون تردید از بین نمایندگان ایران، عربستان و قطر باید دو نماینده به مرحله بعدی برود و هر تیمی که برنده بازی های رودررو شود، صعود می کند. از این رو، اگر پرسپولیس مقابل التعاون هر ۶ امتیاز ممکن را دشت کند، راه صعودش هموار می شود. غیر از این باشد، فکر نمی کنم نماینده امارات شانس زیادی برای صعود ببیند و پرسپولیس هم نمی تواند به مرحله بعد برود، چون در دو هفته ابتدایی، شروع خوبی نداشت.»رضا جباری اضافه کرد:«یحیی گل محمدی مربی باهوشی است و توانایی های فنی بالایی دارد. باید به او اعتماد کنیم، اما مهم تر این است که درک کنیم کادر فنی فقط داخل رختکن همراه بازیکنان است و باقی اتفاقات باید توسط خود بازیکنان رقم بخورد. من امیدوارم برای دیدار مقابل التعاون، اتفاقات خوب فنی از سوی بازیکنان پرسپولیس رقم بخورد. بالاخره آن ها در این سال ها، تجربیات خوبی دشت کرده اند.»رضا جباری ادامه داد:«لیست یحیی برای حضور در لیگ قهرمانان کامل است، اما باید بدانیم برای این بازی، هافبک ها هستند که باید معادلات بازی با التعاون را حل کنند. کادر فنی هم آنالیز درستی داشته باشد تا برای خنثی کردن حریف در زمین از آن استفاده شود. پرسپولیس به شرطی می تواند مقابل التعاون به برد برسد که همه بازیکنانش بهترین شرایط ممکن را داشته باشند و کم نیاورند. من فکر می کنم هافبک های تیم به خصوص نوراللهی، کامیابی نیا و بشار رسن، نقش تعیین کننده ای در این بازی دارند.»این پیشکسوت که زمانی شاگرد علی پروین در جمع سرخپوشان بود، در نهایت گفت:«نقش خرید های جدید تیم هم از اهمیت بالایی برخوردار است. آن ها بازیکنان خوبی هستند به خصوص عیسی آل کثیر، علی شجاعی و آرمان رمضانی که باید در خط حمله به تیم کمک کنند. باید ببینیم در زمین بازی چطور کار می کنند. امیدوارم این بازیکنان، همان هایی باشند که هواداران انتظار دارند.»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " هافبک‌ها باید معادلات را حل کنند ؛ امیدوارم بازیکنان جدید همانی باشند که انتظار داریم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×