روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " afc نگران تر از همیشه؛ رازی که پزشک پرسپولیس فاش کرد از منبع پارس فوتبال. "

afc نگران تر از همیشه؛ رازی که پزشک پرسپولیس فاش کرد

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید کنفدراسیون فوتبال آسیا برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، مسئولیت های بیشتری را برای پزشکان تیم ها در نظر گرفت.

نوشته AFC نگران تر از همیشه؛ رازی که پزشک پرسپولیس فاش کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید کنفدراسیون فوتبال آسیا برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، مسئولیت های بیشتری را برای پزشکان تیم ها در نظر گرفت. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: مسئولان پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، مسئولیت های بیشتری را برای پزشکان تیم ها در نظر گرفته اند. اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلا به کرونا بسیار مورد تأکید است.علیرضا حقیقت روز گذشته در جلسه پزشکی حضور داشت که در این دوره از رقابت ها با توجه به مسأله ویروس کوید ۱۹ علاوه بر جلسات هماهنگی مدیران، برای انجام هماهنگی ها و اجرای پروتکل های بهداشتی و پزشکی برگزار شد.وی درباره جلسه روز دوشنبه خاطرنشان کرد:در این نشست، پزشکان هر چهار تیم حاضر در گروه سوم بازی ها حضور داشتند و در مورد مسائل مرتبط با دوپینگ و کرونا صحبت شد. چگونگی حضور بازیکنان در تست دوپینگ به شکلی که پروتکل های بهداشتی مربوط به کرونا رعایت شود. روش های پیگیری از بدو ورود تیم ها به ورزشگاه، از جمله در رختکن و پروتکل هایی که باید در جریان بازی، تمرینات و در هتل رعایت شود از جمله مسائل مطرح شده در این نشست بود.همچنین باید به صورت روزانه فرم های مربوط به علائم حیاتی اعضای تیم ها، تهیه و ارسال شود که این علاوه بر فرم های مربوط به آسیب های پزشکی خواهد بود.همه پزشکان تیم های حاضر در لیگ قهرمانان نیز در یک گروه مجازی عضو شدند تا با یکدیگر در ارتباط باشند و امکان تبادل نظر وجود داشته باشد.حقیقت تصریح کرد:مسائل پزشکی به خاطر شرایط کرونا، بسیار مورد حساسیت و تأکید قرار گرفته است. در همین جلسه مطرح شد که به صورت مرتب با مسئولان هتل ها، در مورد مسائلی چون؛ غذایی که سرو می شود برای تغذیه مناسب بازیکنان، جلسه داشته باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " afc نگران تر از همیشه؛ رازی که پزشک پرسپولیس فاش کرد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×