روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گلایه پیشکسوت پرسپولیس از تبعیض میان سرخابی های پایتخت! از منبع پارس فوتبال. "

گلایه پیشکسوت پرسپولیس از تبعیض میان سرخابی های پایتخت!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: جدایی دو بازیکن کلیدی در فاز تهاجمی شاید به این تیم ضربه بزند ولی باید به پرسپولیس فرصت داده شود تا بازیکنان جدید با تفکرات سرمربی هماهنگ شوند.

نوشته گلایه پیشکسوت پرسپولیس از تبعیض میان سرخابی های پایتخت! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: جدایی دو بازیکن کلیدی در فاز تهاجمی شاید به این تیم ضربه بزند ولی باید به پرسپولیس فرصت داده شود تا بازیکنان جدید با تفکرات سرمربی هماهنگ شوند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بهنام طاهرزاده در خصوص پیش بینی خود از شرایط پرسپولیس در آسیا، اظهار داشت:بازی در لیگ قهرمانان آسیا به مراتب سخت تر از بازی های داخلی ماست ولی هیچ چیز برای پرسپولیس تمام نشده و این تیم هنوز هم شانس برای صعود دارد.وی افزود:جدایی دو بازیکن کلیدی شاید به پرسپولیس ضربه بزند. فکر می کنم باید به پرسپولیس فرصت داده شود تا بازیکنان جدید با تفکرات سرمربی و تیم پرسپولیس هماهنگ شوند. کیفیت تیم ها در مسابقات آسیایی بسیار بالاست و تیم ها تا دندان مسلح هستند. آنها با خرید بازیکنان و مربیان خوب به لیگ قهرمانان آسیا می آیند. امیدوارم پرسپولیس بتواند در آسیا موفق باشد اما باید باور کنیم که کار بسیار سختی دارد.این پیشکسوت فوتبال در خصوص خرید های جدید پرسپولیس گفت:کسانی که به پرسپولیس آمده اند، بازیکنان خوبی هستند ولی شرایط پرسپولیس با تیم های دیگر فرق می کند. این بازیکنان باید بدانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند و تلاش شان دوبرابر گذشته باشد. آنها به خواسته یحیی گل محمدی به پرسپولیس آمده اند و این مسئله مهمی است. پرسپولیس باید در آسیا بسیار هوشمندانه ظاهر شود تا بتواند از اعتبار فوتبال ایران به خوبی دفاع کند.طاهرزاده در خصوص اینکه لیگ گذشته را چطور دیده، تصریح کرد:فکر می کنم لیگ امسال به خاطر فاصله زمان و تعطیلات زیاد، فشردگی و خستگی بازیکنان کیفیت خوبی نداشت اما تا قبل از شیوع کرونا کیفیت نسبتا خوبی را از تیم ها شاهد بودیم.پیشکسوت پرسپولیس در نهایت اضافه کرد:متاسفانه در این ماه ها فقط از استقلال حمایت شده و شما دیدید برخی به دنبال آن بودند که سرمربی ایتالیایی را به استقلال بازگردانند. چرا در این مدت چنین کار هایی را برای پرسپولیس نکردند؟ من پاسخ را می دانم، چون پرسپولیس چند سالی است قهرمان شده و خیلی ها به دنبال این هستند با ایجاد حاشیه، تیم ما را زمین بزنند. نمونه اش همین قانون منع جذب بازیکن خارجی. نمی دانم این قانون از کجا آمده ولی متاسفانه باعث شده رقم قرارداد بازیکنان بالاتر برود و همه چیز بهم بریزد. بازیکنانی که در چند سال اخیر پول آنچنانی دریافت نکرده اند با استفاده از این قوانین رقم خود را بالاتر می برند. این قانون در سال های آینده لطمه های بیشتری به فوتبال می زند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " گلایه پیشکسوت پرسپولیس از تبعیض میان سرخابی های پایتخت! از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×