روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ تمام گل های احسان پهلوان در لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم های عربستانی بوده است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ تمام گل های احسان پهلوان در لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم های عربستانی بوده است از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ تمام گل های احسان پهلوان در لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم های عربستانی بوده است

احسان پهلوان هافبک تکنیکی سابق ذوب آهن که به تازگی به پرسپولیس پیوسته، امیدوار است گلزنی مقابل نمایندگان عربستانی را اینبار برابر التعاون تکرار کند.

نوشته امید هواداران پرسپولیس به ستاره جدید گل محمدی ، قاتل تیم های عربستانی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

احسان پهلوان هافبک تکنیکی سابق ذوب آهن که به تازگی به پرسپولیس پیوسته، امیدوار است گلزنی مقابل نمایندگان عربستانی را اینبار برابر التعاون تکرار کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هافبک تکنیکی و شوتزن تازه وارد پرسپولیس که در دیدار امشب نیز در ترکیب اصلی سرخ ها قرار گرفته، تاکنون با پیراهن تیم های ذوب اهن و تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است و ۲۰ بازی آسیایی در کارنامه دارد.پهلوان تاکنون سه گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده که نکته جالب آن این است که هر سه آن مقابل نمایندگان عربستانی بوده است. او با پیراهن ذوب آهن برابر النصر طی دو بازی رفت و برگشت سه گل به ثمر رسانده و باید دید در بازی امشب نیز قادر خواهد بود گلزنی خود مقابل عربستانی ها را برای التعاون تکرار کند و کمک حال پرسپولیس باشد یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ تمام گل های احسان پهلوان در لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم های عربستانی بوده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×