روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ پرداخت غرامت ۳ فصل ، تاوان فسخ یک طرفه قرارداد رادوشویچ برای پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ پرداخت غرامت ۳ فصل ، تاوان فسخ یک طرفه قرارداد رادوشویچ برای پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ پرداخت غرامت ۳ فصل ، تاوان فسخ یک طرفه قرارداد رادوشویچ برای پرسپولیس

پرسپولیس به جز پاداش لیگ قهرمانان بیش از ۱۰۰ هزار دلار به بوژیدار رادوشویچ بدهکار است و درصورت فسخ قرارداد باید حقوق سه سال او را بپردازد .

نوشته تاوان سنگین برای پرسپولیس در صورت جدایی رادوشویچ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پرسپولیس به جز پاداش لیگ قهرمانان بیش از ۱۰۰ هزار دلار به بوژیدار رادوشویچ بدهکار است و درصورت فسخ قرارداد باید حقوق سه سال او را بپردازد . خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بدقولی مدیران باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بوژیدار رادوشویچ سبب شده این دروازه بان کروات که نقش مهمی در ثبت پوکر قهرمانی سرخ پوشان داشت حسابی از آنها دلخور باشد.رادو از حدود ۵ ماه قبل پولی از پرسپولیسی ها دریافت نکرده و حدود ۱۱۰ هزار دلار از این باشگاه طلب دارد. ضمن اینکه پاداش بازی با السد قطر و همچنین صعود تیمش به فینال لیگ قهرمانان را هم دریافت نکرده است . هرچند قرارداد اجاره خانه وی در روزهای اخیر تمدید شده است.این مسائل سبب شده دروازه بان کروات آینده مبهمی در پرسپولیس داشته باشد و با وجود تاکید یحیی گل محمدی به حفظ وی، شاید تعلل مدیران پرسپولیس سبب شود رادو تصمیم جدی برای آینده اش بگیرد.مسئولان باشگاه پرسپولیس که این روزها درگیر پرونده برانکو ایوانکوویچ هستند در روزهای اخیر بخشی از مطالبات بشار رسن را هم پرداخت کرده اند اما رادو به عنوان دیگر خارجی سرخپوشان، تنها بازیکن این تیم است که در ماه های اخیر دریافتی از باشگاه نداشته است. وی سه سال دیگر با پرسپولیس قرار داد دارد و اگر بی توجهی مسئولان باشگاه شرایطی فراهم کند که منجر به جدایی رادوشویچ شود، آن وقت پرداخت غرامت این مدت می تواند عواقب سنگینی برای آنها ایجاد کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ پرداخت غرامت ۳ فصل ، تاوان فسخ یک طرفه قرارداد رادوشویچ برای پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×