روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ محمد شریفی با انتشار یک استوری، از پیوستن به پرسپولیس ابراز خوشحالی کرد

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ محمد شریفی با انتشار یک استوری، از پیوستن به پرسپولیس ابراز خوشحالی کرد از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ محمد شریفی با انتشار یک استوری، از پیوستن به پرسپولیس ابراز خوشحالی کرد

محمد شریفی کاپیتان پیشین تیم های ملی نوجوانان و جوانان دیروز در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و برای پیوستن به این تیم به توافق نهایی رسید . شریفی پس از این اتفاق پیامی را در فضای مجازی منتشر کرد که نشان از خوشحالی این بازیکن از پیوستن به پرسپولیس دارد.

نوشته ذوق زدگی کاپیتان تیم ملی از پیوستن به پرسپولیس + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد شریفی کاپیتان پیشین تیم های ملی نوجوانان و جوانان دیروز در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و برای پیوستن به این تیم به توافق نهایی رسید . شریفی پس از این اتفاق پیامی را در فضای مجازی منتشر کرد که نشان از خوشحالی این بازیکن از پیوستن به پرسپولیس دارد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد شریفی بازیکن سابق تیم ملی نوجوانان و تیم های سایپا و استقلال خوزستان دیروز با مدیران پرسپولیس برای پیوستن به این تیم به توافق رسید.این بازیکن پس از توافق با پرسپولیس استوری هایی در اینستاگرام منتشر کرد که نشان از خوشحالی او به خاطر پیوستن به فینالیست آسیا دارد .او در صفحه اینستاگرامش نوشت :و خدایی هست مهربان تر از حد تصور بازی تموم نمیشه تا وقتی برنده بشم.اختصاصی پارس فوتبال

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ محمد شریفی با انتشار یک استوری، از پیوستن به پرسپولیس ابراز خوشحالی کرد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×