روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ درخواست بشار برای جدایی از سرخپوشان و عدم موافقت پرسپولیس با جدایی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ درخواست بشار برای جدایی از سرخپوشان و عدم موافقت پرسپولیس با جدایی از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ درخواست بشار برای جدایی از سرخپوشان و عدم موافقت پرسپولیس با جدایی

بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس با انتشار پیامی در فضای مجازی از پرسپولیسی ها خواست تا اجازه جدایی را به او بدهند . اما علیرضا اشرف مدیر رسانه ای پرسپولیسی ها اعلام کرد که پرسپولیس مخالف جدایی بشار رسن است.

نوشته گزارش کامل از ماجرای جدایی بشار رسن از پرسپولیس ؛ از بشار اصرار از پرسپولیسی ها انکار + اسناد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دریافت فیلمبشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس با انتشار پیامی در فضای مجازی از پرسپولیسی ها خواست تا اجازه جدایی را به او بدهند . اما علیرضا اشرف مدیر رسانه ای پرسپولیسی ها اعلام کرد که پرسپولیس مخالف جدایی بشار رسن است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بشار رسن ، بازیکن عراقی پرسپولیس که سه سال موفق را در این تیم گذراند ، حالا قصد دارد ادامه فوتبال خودش را در کشور قطر ادامه دهد و از باشگاه پرسپولیس خواسته است که با جدایی او موافقت کند . ماجرای شایعه جدایی بشار رسن از پرسپولیس ابتدا از از اخبار رسانه های عربی ( از قطر گرفته تا عراق ) شروع شد تا اینکه در نهایت بشار رسن با ورود به ایران کمی دامنه این شایعات را محدود کرد .روز گذشته اما همانطور که در ویدیو این خبر می توانید ببینید ستاره عراقی مصاحبه ای انجام داد و مشخص شدن شرایطش را به مذاکراتش در روز جاری جاری منوط کرد.اما بشار رسن در اولین ساعات امروز ( چهارشنبه ) در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت :هواداران عزیز ، شما عشق من و همیشه در قلب من بودید و خواهید بود ، شما میدونید که من ۳ سال بدون حقوق با حقوق ، با مصدومیت و حتی ۱ هفته بعد از فوت عزیزترینم (مادرم) آمدم فقط به عشق شما ، همیشه با تمام قلبم برای شما بازی کردم و شما منو بشار رسن کردید، بازی در تیم بزرگ پرسپولیس بزرگترین افتخار من بوده و هست و من خیلی خوشحال بودم در کنار شما ولی الان من خیلی مشکلات بزرگ خانوادگی و شخصی دارم که پنجشنبه شب در لایو اینستاگرام به شما میگم ، باشگاه به تعهداتش عمل کرده و راضی به جدایی من نیست و این فقط تصمیم شخصی خودم هست ، من خانواده بزرگ و پر جمعیتی دارم که الان به من نیاز دارن و من میدونم شما میتونید من رو درک کنید و از من دلگیر نباشید برای جدایی ، لطفا کسی را مقصر این جریان ندانید چرا که من شخصا تصمیم گرفتم. دوستتان دارم برای همیشه.چند ساعت پس از این اتفاق علیرضا اشرف مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس ، در واکنش به استوری بشار رسن در اینستاگرام اعلام کرد که بشار رسن با ما قرار داد دارد و باشگاه اجازه جدایی را به او نخواهد داد ، حتی اگر قرار باشد از این انتقال پول خوبی نصیب باشگاه شود.اشرف نوشت :مهم بشار رسن با پرسپولیس قرارداد دارد و هر باشگاهی که بخواهد با او مذاکره کند باید قبل از هر چیز مستقیما با باشگاه پرسپولیس مکاتبه کند چه برسد به توافق …او عزیز ما و همه هواداران است و مشکلات خانوادگی اش را هم با باشگاه در میان گذاشته اما پرسپولیس باشگاه بزرگی است و قطعا توان رفع مشکلات بشار را در خانواده خود دارد همانطور که هواداران در سخت ترین روز ها کنار بشار بودند و بشار هم همیشه برای پرسپولیس از جان مایه گذاشته ؛ پاسخ باشگاه به درخواست بشار عزیز برای جدایی منفی بوده چرا که به راحتی سرمایه خود را از دست نمی دهد حتی اگر از انتقال او پول خوبی به پرسپولیس برسد.گفته می شود تکلیف نهایی بشار رسن امروز و پس از جلسه یحیی گل محمدی با مدیران باشگاه مشخص خواهد شد.حالا باید منتظر باشیم تا جلسه یحیی گل محمدی با بشار و مدیران پرسپولیس برگزار شود تا تکلیف بازیکن ملی پوش عراقی سرخپوشان مشخص شود.خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ درخواست بشار برای جدایی از سرخپوشان و عدم موافقت پرسپولیس با جدایی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×