روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس اجازه جدایی را به بشار رسن نمی دهد از منبع پارس فوتبال. "

باشگاه پرسپولیس اجازه جدایی را به بشار رسن نمی دهد

علیرضا اشرف ، مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس گفت : بشار رسن با پرسپولیس قرارداد دارد و باشگاه اجازه جدایی را به او نمی دهد حتی اگر پول خوبی از این انتقال نصیب باشگاه شود.

نوشته مخالفت باشگاه پرسپولیس با جدایی بشار ؛ ستاره عراقی ماندنی است ؟ + عکس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علیرضا اشرف ، مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس گفت : بشار رسن با پرسپولیس قرارداد دارد و باشگاه اجازه جدایی را به او نمی دهد حتی اگر پول خوبی از این انتقال نصیب باشگاه شود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علیرضا اشرف مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس ، در واکنش به استوری بشار رسن در اینستاگرام اعلام کرد که بشار رسن با ما قرار داد دارد و باشگاه اجازه جدایی را به او نخواهد داد ، حتی اگر قرار باشد از این انتقال پول خوبی نصیب باشگاه شود.اشرف نوشت :مهم بشار رسن با پرسپولیس قرارداد دارد و هر باشگاهی که بخواهد با او مذاکره کند باید قبل از هر چیز مستقیما با باشگاه پرسپولیس مکاتبه کند چه برسد به توافق …او عزیز ما و همه هواداران است و مشکلات خانوادگی اش را هم با باشگاه در میان گذاشته اما پرسپولیس باشگاه بزرگی است و قطعا توان رفع مشکلات بشار را در خانواده خود دارد همانطور که هواداران در سخت ترین روز ها کنار بشار بودند و بشار هم همیشه برای پرسپولیس از جان مایه گذاشته ؛ پاسخ باشگاه به درخواست بشار عزیز برای جدایی منفی بوده چرا که به راحتی سرمایه خود را از دست نمی دهد حتی اگر از انتقال او پول خوبی به پرسپولیس برسد.لازم به ذکر است که بشار رسن دیشب در یک پیام اینستاگرامی به پرسپولیسی ها اعلام کرده بود که به علت مشکلات خانوادگی و شخصی قصد دارد از جمع سرخپوشان جدا شود و امیدوار است که باشگاه اجازه جدایی را به او بدهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس اجازه جدایی را به بشار رسن نمی دهد از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×