روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پوشیدن پیراهن پرسپولیس برایم افتخار بود ؛ واکنش ستاره اخراجی پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پوشیدن پیراهن پرسپولیس برایم افتخار بود ؛ واکنش ستاره اخراجی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

پوشیدن پیراهن پرسپولیس برایم افتخار بود ؛ واکنش ستاره اخراجی پرسپولیس

محمد انصاری با حضور در باشگاه پرسپولیس درباره وضعیتش با سرپرست این باشگاه گفتگو کرد.

نوشته واکنش ستاره اخراجی پرسپولیس به حضورش در لیست خروج اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد انصاری با حضور در باشگاه پرسپولیس درباره وضعیتش با سرپرست این باشگاه گفتگو کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در حالی که در روزهای گذشته یحیی گلمحمدی اعلام کرد که محمد انصاری به دلیل مصدومیت زانویش تا انتهای سال نمی تواند بازی کند و تلویحا اعلام کرد این بازیکن را برای فصل جدید نمی خواهد، انصاری برای دریافت برگه فسخ قرارداد به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد.محمد انصاری مدافع پرسپولیس پس از نشست با رسول پناه سرپرست باشگاه گفت:به من گفته اند که چند روزی باید صبر کنم.او درباره اینکه گفته می شود تا انتهای سال نمی تواند فوتبال بازی کند نیز گفت:دکتر کیهانی جراح خوب کشورمان است و اکثر بازیکنان را جراحی می کنند و باید ایشان نظر دهند.او درباره اظهار نظر گلمحمدی در حاشیه تمرین روز گذشته نیز پاسخ داد:ایشان سرمربی هستند و قابل احترام است و باید صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.محمد انصاری در پایان درباره اینکه آیا از باشگاه پرسپولیس گلایه دارد نیز گفت:خیر اصلا این طوری نیست و هیچ وقت نبوده است. یک ثانیه هم پوشیدن این پیراهن برای من افتخار بود، هست و خواهد بود. هیچ گلایه ای هم نبوده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پوشیدن پیراهن پرسپولیس برایم افتخار بود ؛ واکنش ستاره اخراجی پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×