روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ رادوشویچ مدیران پرسپولیس را تهدبد به فسخ قرارداد و شکایت کرده است

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ رادوشویچ مدیران پرسپولیس را تهدبد به فسخ قرارداد و شکایت کرده است از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ رادوشویچ مدیران پرسپولیس را تهدبد به فسخ قرارداد و شکایت کرده است

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات پرسپولیس در حالی به مرخصی رفته که در چند ماه اخیر حقوقش را دریافت نکرده و به پرسپولیس هم برای فسخ قرارداد نامه زده است.

نوشته قوز بالای قوز برای پرسپولیس ؛ ستاره محبوب هواداران هم فسخ می کند ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات پرسپولیس در حالی به مرخصی رفته که در چند ماه اخیر حقوقش را دریافت نکرده و به پرسپولیس هم برای فسخ قرارداد نامه زده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بوژیدار رادوشوویچ با حضور حامد لک به نیمکت پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بازگشت تا نسبت به تصمیم فنی یحیی گل محمدی سرمربی این تیم ناراحت شده و خواهان دریافت تمام مطالبات فصل گذشته اش شود.وکیل رادو در نامه هایی که به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده به بندهای مندرج در قرارداد دروازه بان کروات این تیم مبنی بر فسخ یکطرفه با دریافت تمام مبلغ قرارداد اشاره کرده است تا مسئولان باشگاه را تحت فشار برای پرداخت پول به وی قرار دهد.با این حال مهدی رسول پناه سرپرست و رئیس هیات مدیره باشگاه که در حال حل و فصل طلب سنگین برانکو ایوانکوویچ برای جلوگیری از افزایش محکومیت این باشگاه در فیفا است نسبت به طلب رادو اقدامی انجام نداده تا این دروازه بان نیز قید بازگشت به ایران و حضور در تمرینات پیش فصل پرسپولیس را بزند.باشگاه پرسپولیس در صورتیکه نتواند بدهی خود به رادو را تا پایان مهرماه تسویه نکند با شکایت رادو که از وضعیت اسکان خود در تهران نیز ناگهان ناراضی شده روبرو خواهد شد.قرارداد رادوشوویچ با پرسپولیس تا پایان فصل آینده لیگ برتر ایران است که در صورت عدم پرداخت بدهی فصل گذشته او، پول قرارداد سال آینده وی نیز باید بطور کامل پرداخت شود.منبع : خبرگزاری برنا

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ رادوشویچ مدیران پرسپولیس را تهدبد به فسخ قرارداد و شکایت کرده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×