روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بشار رسن ؛ استوری حذف شد ؛ بازی‌های عجیب و غریب بشار رسن از منبع پارس فوتبال. "

بشار رسن ؛ استوری حذف شد ؛ بازی‌های عجیب و غریب بشار رسن

بشار رسن صبح امروز استوری خداحافظی اش از پرسپولیس را پاک کرد.

نوشته اقدام عجیب بشار رسن پس از گذاشتن استوری خداحافظی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بشار رسن صبح امروز استوری خداحافظی اش از پرسپولیس را پاک کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بشار رسن که روز گذشته در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافته و با مسئولان این باشگاه درباره پیشنهاد قطری اش صحبت کرده و تصمیم گیری درباره این پیشنهاد را به جلسه امروز خود با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی موکول کرده بود در اولین دقایق بامداد امروز با انتشار یک استوری جدایی اش از پرسپولیس را اعلام کرد.بلافاصله پس از این اقدام باشگاه پرسپولیس با جدایی ستاره عراقی اش طبق نظر کادر فنی مخالفت کرده و مدیر رسانه ای این باشگاه با پرسپولیس به راحتی بشار رسن را از دست نمی دهد.با این وجود رسن صبح امروز استوری جنجالی خود را حذف کرد تا تصمیم گیری قطعی برای ادامه حضورش در این تیم بار دیگر به نظر مسئولان باشگاه و سرمربی پرسپولیس در جلسه امروزش موکول شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بشار رسن ؛ استوری حذف شد ؛ بازی‌های عجیب و غریب بشار رسن از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×