روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • شجاع خلیل‌زاده ؛ جزییات فسخ قرارداد یک طرفه شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شجاع خلیل‌زاده ؛ جزییات فسخ قرارداد یک طرفه شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

شجاع خلیل‌زاده ؛ جزییات فسخ قرارداد یک طرفه شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس

از روز گذشته اخباری درباره فسخ یک طرفه قرارداد شجاع خلیل زاده با باشگاه پرسپولیس منتشر شده و برهمین اساس شنیده می شود جدایی وی از این تیم قطعی شده است.

نوشته اخبار تکمیلی درباره فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده با پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

از روز گذشته اخباری درباره فسخ یک طرفه قرارداد شجاع خلیل زاده با باشگاه پرسپولیس منتشر شده و برهمین اساس شنیده می شود جدایی وی از این تیم قطعی شده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شجاع خلیل زاده که امروز همراه با کاروان تیم ملی به تهران برگشت روز ۱۴ مهر با حضور در سازمان لیگ با استناد به قانون فیفا که به بازیکن اجازه می دهد قرارداد خود را دو ماه پس از دریافت نکردن مطالباتش به شکل یکطرفه فسخ کند، قرارداد خود با پرسپولیس را فسخ کرده است.سازمان لیگ هم یک نسخه از این فسخ را به باشگاه پرسپولیس، دبیرکل فدراسیون و کمیته وضعیت ارائه کرده است.نکته جالب این است شجاع خلیل زاده پس از بازگشت کاروان پرسپولیس از قطر و پیش از حضور در اردوی تیم ملی این اقدام را انجام داده است.با این شرایط باید دید آیا او در روزهای آتی حاضر می شود به تمرینات پرسپولیس بازگردد یا اینکه به یک تیم قطری ملحق می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شجاع خلیل‌زاده ؛ جزییات فسخ قرارداد یک طرفه شجاع خلیل‌زاده با پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×