روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بشار رسن تا ۲ روز آینده به اف سی قطر ملحق می‌شود از منبع پارس فوتبال. "

بشار رسن تا ۲ روز آینده به اف سی قطر ملحق می‌شود

یک رسانع عراقی مدعی شد بشار رسن هافبک پرسپولیس تا دو روز آینده به دوحه می رود تا قراردادش را با باشگاه اف سی قطر امضا کند.

نوشته بشار رسن در راه اف سی قطر + سند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یک رسانع عراقی مدعی شد بشار رسن هافبک پرسپولیس تا دو روز آینده به دوحه می رود تا قراردادش را با باشگاه اف سی قطر امضا کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : درحالیکه اخبار ضد و نقیض زیادی درباره آینده بشار رسن ، هافبک عراقی پرسپولیس شنیده می شود و مسئولان پرسپولیس به شدت مخالف رفتن این بازیکن هستند ولی رسانه های عراقی همچنان از انتقال این بازیکن در چند روز آینده به باشگاه اف سی قطر خبر می دهند.در جدیدترین خبر سایت «البوابه» عراق زمان انتقال این بازیکن به باشگاه اف سی قطر را اعلام کرد. این رسانه عراقی نوشت: بشار رسن تا دو روز آینده به دوحه می رود تا قراردادش را با باشگاه اف سی قطر امضا کند. او اکنون در ایران است تا کارهای انتقالش را به قطر انجام دهد.رسن از سال ۲۰۱۷ برای پرسپولیس بازی می کند. این هافبک ملی پوش عراقی در طول ۳ سال گذشته عملکرد خوبی در ترکیب سرخ پوشان داشته و ۳ بار قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بشار رسن تا ۲ روز آینده به اف سی قطر ملحق می‌شود از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×