روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ گزارش تمرین پرسپولیس ؛ غیبت ادامه دار بشار رسن در تمرین پرسپولیس

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ گزارش تمرین پرسپولیس ؛ غیبت ادامه دار بشار رسن در تمرین پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ گزارش تمرین پرسپولیس ؛ غیبت ادامه دار بشار رسن در تمرین پرسپولیس

بشار رسن که روی جدایی از پرسپولیس اصرار دارد در تمرین امروز این تیم هم غیبت کرد.

نوشته خبر بد از تمرینات پرسپولیس برای هواداران اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بشار رسن که روی جدایی از پرسپولیس اصرار دارد در تمرین امروز این تیم هم غیبت کرد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تمرین امروز تیم فوتبالپرسپولیس از ساعت ۱۱ امروز در زمین ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.* در این تمرین بار دیگر بشار رسن که ۲ روز قبل به تهران آمد غیبت داشت. این بازیکن با وجود مخالفت صریح باشگاه پرسپولیس روی جدایی از این تیم و پیوستن به القطر اصرار دارد و در جلسه شب گذشته اش با مدیران باشگاه هم روی این موضوع تاکید کرده است.هرچند مهدی رسول پناه و یحیی گل محمدی همچنان با این جدایی مخالف هستند اما در نهایت باید دید آیا اصرار های بشار صدور مجوز جدایی وی خواهد شد؟*ملی پوشان پرسپولیس هم که به تازگی از سفر ترکیه بازگشته اند مانند روز گذشته در تمرین امروز تیم شان غیبت کردند.البته با توجه به اینکه احمد نوراللهی، شجاع خلیل زاده، سیامک نعمتی، وحید امیری و محمد حسین کنعانی زادگان بلافاصله پس از اتمام دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا به اردوی تیم ملی اضافه شدند سرمربی سرخ پوشان به آنها مدتی استراحت داده و این نفرات احتمالا از اوایل هفته آینده در تمرین پرسپولیس شرکت می کنند.با این وجود تکلیف شجاع خلیل زاده نامشخص است زیرا این بازیکن اقدام به فسخ قرارداد خود با باشگاه کرده و هنوز جدایی یا باقی ماندنش در تیم قطعی نشده است .* به جز بشار رسن، رادوشوویچ گلر پرسپولیس هم غایب بود. او فعلا در کشور خودش حضور دارد.*پیش از شروع تمرین بازیکنان در گروه های مختلف به کار با توپ پرداختند.تمرین با گرم کردن و سپس انجام پاسکاری کوتاه آغاز شد. ارسال پاس های کوتاه و هدفمند از میان موانع بخش بعدی تمرین بود.تمرین شش دروازه که شامل پاسکاری تحت فشار و سپس گلزنی در دروازه بود بخش پایانی تمرین امروز بود و سپس سرخپوشان بدن های خود را سرد کردند.*عیسی آل کثیر نیز همچنان زیر نظر کادر پزشکی به روند درمانی خود ادامه می دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ گزارش تمرین پرسپولیس ؛ غیبت ادامه دار بشار رسن در تمرین پرسپولیس از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×