روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • بعضی اتفاقات از دست ما خارج است ؛ توضیحات کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلات

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بعضی اتفاقات از دست ما خارج است ؛ توضیحات کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلات از منبع پارس فوتبال. "

بعضی اتفاقات از دست ما خارج است ؛ توضیحات کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلات

کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلات اخیر پرسپولیس توضیح داده است.

نوشته توضیحات کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلات اخیر سرخپوشان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلات اخیر پرسپولیس توضیح داده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : طی روزهای گذشته این بحث مطرح شد که یکی از بازیکنان بزرگ پرسپولیس مانع حضور هم تیمی هایش در تمرین شده و او اعتصاب قرمزها را رهبری کرده است از دید برخی او کسی نبود جز سیدجلال حسینی.سیدجلال حسینی که برخی انگشت اتهام را به سوی او نشانه گرفته اند، در واکنش به این قضیه از خودش دفاع کرده گفته است:باور کنید تا همین جا هم ما هر کاری که از دست مان بر می آمد را برای سربلندی پرسپولیس انجام دادیم و تمام تلاش خود را کرده ایم که تیم را از حاشیه دور کنیم، اما متاسفانه گاهی اوقات کاری از دست من هم ساخته نیست. بعضی از موضوعات روند خودشان را طی می کنند و جلوگیری کردن از آنها از دست ما خارج است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " بعضی اتفاقات از دست ما خارج است ؛ توضیحات کاپیتان پرسپولیس درباره مشکلات از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×