روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مدیران باشگاه پرسپولیس باید مشکلات را حل کنند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

مدیران باشگاه پرسپولیس باید مشکلات را حل کنند ؛ پارس فوتبال

کرمانی مقدم پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که مدیران این باشگاه باید در راستای حل مشکلات سرخپوشان قدم بردارند.

نوشته هشدار پیشکسوت پرسپولیس به مدیران باشگاه اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کرمانی مقدم پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که مدیران این باشگاه باید در راستای حل مشکلات سرخپوشان قدم بردارند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مرتضی کرمانی مقدم درباره شرایط این روزهای پرسپولیس گفت:به خاطر پول همه چیز به هم ریخته و تمام این مشکلات برای پول است. هم باید پول «برانکو ایوانکوویچ» را بدهند و هم پول بچه های تیم را. تا زمانی که این بدهی ها تسویه نشود، چیزی درست نمی شود.مرتضی کرمانی مقدم ادامه داد:از آن دقیقه ای که پرسپولیس به فینال آسیا رسید یک روز خوش ندید. این تیم به خاطر بازیکنان با تعصب و باغیرتش و البته کادرفنی به فینال آسیا رسیده و مدیران باید تلاش کنند تا مشکلات تیم را حل کنند.پیشکسوت پرسپولیس افزود:یک مدیر باید بتواند مشکلات و چالش های تیمش را حل کند و اگر نتواند این کار را انجام بدهد، باید کنار برود تا شخص دیگری که توانایی انجام چنین مسئولیتی را دارد روی کار باشد. مدیر باشگاه باید بتواند پول بیاورد و مشکلات مالی را حل کند.کرمانی مقدم خاطرنشان کرد:مدیران باشگاه باید بدانند بازیکنان حق دارند. آن ها زحمت کشیدند و باید پولشان را بگیرند. این دیگر وظیفه مدیریت است که بتواند نیازهای باشگاه و تیم را برطرف کند.وی در واکنش به احتمال جدایی بازیکنانی مانند «بشار رسن» و «شجاع خلیل زاده» از پرسپولیس، اظهار داشت:به نظر من این شرایط درست می شود. همین خلیل زاده مگر کم پرسپولیسی است؟ او به راحتی پرسپولیس را رها نمی کند. به امید خدا با دخالت بزرگان تیم تمامی مشکلات حل می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " مدیران باشگاه پرسپولیس باید مشکلات را حل کنند ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×