روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • برانکو ؛ درخواست باشگاه پرسپولیس از بانک مرکزی برای دریافت ۴۰۰ هزار یورو برای برانکو

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ درخواست باشگاه پرسپولیس از بانک مرکزی برای دریافت ۴۰۰ هزار یورو برای برانکو از منبع پارس فوتبال. "

برانکو ؛ درخواست باشگاه پرسپولیس از بانک مرکزی برای دریافت ۴۰۰ هزار یورو برای برانکو

باشگاه پرسپولیس برای دریافت ۴۰۰ هزار یورو از بانک مرکزی اقدام کرد تا این پول را به حساب برانکو ایوانکوویچ واریز کند.

نوشته واریز پول به حساب برانکو تا پایان امروز ؛ درخواست باشگاه پرسپولیس از بانک مرکزی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

باشگاه پرسپولیس برای دریافت ۴۰۰ هزار یورو از بانک مرکزی اقدام کرد تا این پول را به حساب برانکو ایوانکوویچ واریز کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : باشگاه پرسپولیس پس از پرداخت مبلغ ۲۵۰ هزار یورو به حساب برانکو ایوانکوویچ، قصد دارد امروز (پنجشنبه) نیز حدود ۴۰۰ هزار یوروی دیگر به حساب این مربی کروات واریز و به این ترتیب بخش عمده ای از بدهی خود با این مربی را تسویه کند.بر همین اساس باشگاه پرسپولیس صبح امروز (پنجشنبه) با تهیه مبلغ ریالی، برای دریافت ارز به بانک مرکزی نامه زده است و به محض دریافت این پول، آن را به حساب برانکو واریز خواهد کرد.باشگاه پرسپولیس با پرداخت این پول بخش عمده ای از مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت می کند و قرار است مابقی مطالبات این مربی که حدود ۱۰۰ هزار یورو است، به زودی و احتمالا تا پایان هفته آینده پرداخت شود تا پرونده مطالبات این مربی کروات پس از کش و قوس های فراوان در نهایت بسته شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " برانکو ؛ درخواست باشگاه پرسپولیس از بانک مرکزی برای دریافت ۴۰۰ هزار یورو برای برانکو از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×