روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی نام بازیکن جدیدی را در لیست خروج قرار نداده است از منبع پارس فوتبال. "

یحیی گل محمدی نام بازیکن جدیدی را در لیست خروج قرار نداده است

برخلاف خبرهایی که منتشر می شود سرمربی قرمزها نام بازیکن جدیدی را در لیست خروج قرار نداده است.

نوشته دو بازیکنی که در لیست خروج پرسپولیس هستند ؛ یحیی لیست خروج جدیدی دارد؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

برخلاف خبرهایی که منتشر می شود سرمربی قرمزها نام بازیکن جدیدی را در لیست خروج قرار نداده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : یحیی گل محمدی روز گذشته با انتشار متنی که از سوی مدیررسانه ای پرسپولیس در اختیار خبرگزاری فوتبالی قرار گرفت بر حفظ کلیه بازیکنان این تیم از جمله محمد نادری و بشار رسن تاکید کرده بود. با توجه به این بیانیه و صحبت هایی که یحیی گل محمدی در اولین تمرین قرمزها با رسانه ها انجام داد تنها جدایی محمد انصاری و محسن ربیع خواه از پرسپولیس تقریبا قطعی به نظر می رسد.به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا با حفظ محمد نادری بتواند بازیکنانی که سرمربی این تیم روی ماندن آنها تاکید کرده است برای فصل پیش رو قراردادشان تمدید شود. در روزهای گذشته اخباری منتشر شده بود که یحیی گل محمدی نام محمد نادری را در لیست خروج قرارداده است اما این مساله از سوی سرمربی پرسپولیس رد شد.محمد انصاری و محسن ربیع خواه به دلیل مصدومیت تنها بازیکنانی هستند که در لیست این تیم برای فصل بیستم حضور ندارند و روز گذشته برای مذاکره با مهدی رسول پناه و دریافت رضایت نامه از این تیم در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " یحیی گل محمدی نام بازیکن جدیدی را در لیست خروج قرار نداده است از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×