روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ مخالفت یحیی گل محمدی با جدایی بشار رسن از پرسپولیس پس از پیام ویدیویی بشار

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ مخالفت یحیی گل محمدی با جدایی بشار رسن از پرسپولیس پس از پیام ویدیویی بشار از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ مخالفت یحیی گل محمدی با جدایی بشار رسن از پرسپولیس پس از پیام ویدیویی بشار

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به صورت قاطعانه و با دلایلی موجه مخالفت خود را با جدایی بشار رسن اعلام کرده است.

نوشته فوری ؛ مخالفت قاطع یحیی گل محمدی با جدایی بشار رسن ؛ پس از ویدیوی درخواست هافبک پرسپولیس مطرح شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به صورت قاطعانه و با دلایلی موجه مخالفت خود را با جدایی بشار رسن اعلام کرده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : دقایقی پیش بشار رسن ستاره عراقی پرسپولیس در پیامی ویدیویی به صورت علنی اعلام کرد که خواهان فسخ قرارداد با سرخپوشان و جدایی از این تیم می باشد. رسن به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده است و جدایی اش از پرسپولیس منوط به تصمیم این تیم است. شنیده می شود یحیی گل محمدی قاطعانه مخالفت خود را با جدایی این ستاره عراقی به باشگاه اعلام کرده است.در پیش بودن فینال آسیا ، محرومیت امیری، پهلوان و آل کثیر ، منع جذب بازیکن خارجی و عدم وجود بازیکن در سطح بشار و تکمیل سهمیه خرید لیگ برتری باشگاه پرسپولیس، از جمله دلایل یحیی برای گرفتن این تصمیم است.یحیی همچنین به باشگاه اعلام کرده که جدایی بشار ارزش این را ندارد تا پرسپولیس قهرمانی و به تبع آن پاداش میلیون دلاری را از دست بدهد.پی نوشت : یحیی در صحبت با بشار و بهروز دژبد تمامی این مسائل را مطرح کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ مخالفت یحیی گل محمدی با جدایی بشار رسن از پرسپولیس پس از پیام ویدیویی بشار از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×