روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شوک بزرگ بشار رسن به پرسپولیسی ها ؛ جدایی قریب الوقوع ستاره یحیی از منبع پارس فوتبال. "

شوک بزرگ بشار رسن به پرسپولیسی ها ؛ جدایی قریب الوقوع ستاره یحیی

گفته می شد بشار رسن عراقی در آستانه توافق با القطر است اما این انتقال نهایی نشد.

نوشته شوک بزرگ بشار رسن به پرسپولیسی ها ؛ جدایی قریب الوقوع ستاره یحیی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

گفته می شد بشار رسن عراقی در آستانه توافق با القطر است اما این انتقال نهایی نشد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزنامه الرایه قطر پس از پایان فصل نقل و انتقالات لیگ ستارگان، به بررسی تغییرات صورت گرفته در تیم های قطری پرداخته و به سیطره ایرانی ها و اختصاص سهمیه آسیایی باشگاه های قطری به جذب لژیونرهای ایرانی اشاره دارد. به نوشته این روزنامه در بین ۱۲ تیم لیگ قطر تیم فوتبال القطر تنها تیمی است که سهمیه ۵ بازیکن خارجی خود را تکمیل نکرده و هنوز می تواند یک بازیکن آزاد آسیایی جذب کند تا جانشین رشید اف ازبک شود. گفته می شد بشار رسن عراقی در آستانه توافق با القطر است اما انتقال بشار رسن نهایی نشد. با توجه به سهمیه ۵ بازیکن خارجی برای هر تیم قطری امکان جذب ۶۰ بازیکن خارجی در لیگ این کشور وجود دارد که تا پایان نقل و انتقالات ۵۸ بازیکن خارجی جذب شده و البته القطر همچنان می تواند دو بازیکن دیگر خارجی را از سهمیه آزاد جذب کند. به نوشته الرایه در این فصل ۱۷ بازیکن جدید راهی لیگ قطر شده که سابقه حضور در این کشور را نداشته اند. همچنین این ۵۸ بازیکن از ۲۴ کشور و ۵ قاره مختلف جهان به قطر آمده اند. در حال حاضر سه کشور ایران، الجزایر و برزیل هر کدام ۷ بازیکن در لیگ ستارگان قطر دارند و از این نظر صدرنشین جدول بازیکنان خارجی لیگ این کشور به شمار می روند. این در حالی است که باشگاه القطر در آستانه توافق با یوسف بلایلی الجزایری قرار دارد و در صورت جذب این بازیکن الجزایر ۸ نماینده در فصل جاری لیگ ستارگان قطر خواهد داشت.سیطره ایرانی بر سهمیه های آسیاییالرایه همچنین با درج عنوان «سیطره ایرانی بر سهمیه های آسیایی» نوشت:بازیکنان ایرانی بیشترین حضور را در سهمیه های آسیایی باشگاه های قطری به خود اختصاص داده اند. ۷ بازیکن ایرانی در ۶ تیم لیگ ستارگان قطر عضویت دارند که سهم العربی دو بازیکن است. شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس آخرین بازیکنی بود که در ساعات پایانی نقل و انتقالات به الریان پیوست. مهدی ترابی و مهرداد محمدی عضو تیم العربی هستند، امید ابراهیمی در الاهلی، پژمان منتظری در الخریطیات، روزبه چشمی در ام صلال، و رامین رضاییان در الدحیل بازی می کنند. در ادامه این گزارش آمده که امید ابراهیمی تنها لژیونری است که به لیگ قطر بازگشته، بازیکنی که فصل گذشته در یوپن بلژیک حضور داشت و در این فصل به الاهلی بازگشت.الرایه انتقال شجاع خلیل زاده را یک خرید متمایز در خط دفاع ارزیابی کرده و نوشته است:الریان در آخرین ساعات نقل و انتقالات موفق شد بازیکن قلب دفاع پرسپولیس و مدافع ایرانی را به خدمت بگیرد. خلیل زاده در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد قدرتمندی داشت و مثل صخره ای می ماند که اهداف مهاجمان را خنثی می کرد. موفقیت الریان در این انتقال موجب تقویت خط دفاعی این تیم خواهد شد و بازی های گذشته به خوبی نشان داده که الریان به این مدافع ایرانی نیاز دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " شوک بزرگ بشار رسن به پرسپولیسی ها ؛ جدایی قریب الوقوع ستاره یحیی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×