روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " این فایل ویدئویی برنامه‌ریزی شده بود اما... از منبع پارس فوتبال. "

این فایل ویدئویی برنامه‌ریزی شده بود اما...

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظرم مدیریت باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد. نباید هر حرفی را در کوچه و خیابان بر زبان بیاورد.

نوشته انتقاد تند عربشاهی از رسول پناه: این فایل ویدئویی برنامه ریزی شده بود اما… اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظرم مدیریت باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد. نباید هر حرفی را در کوچه و خیابان بر زبان بیاورد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ضیا عربشاهی معتقد است مدیرعامل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد و هر حرفی را در کوچه و خیابان نزند. هافبک اسبق پرسپولیس دیروز حرف های دیگری هم در این رابطه داشت.قبل از هر چیز می خواهیم از فایل صوتی مهدی رسول پناه آغاز کنیم. نظر شما در این رابطه چیست؟ضیا عربشاهی گفت: به نظرم مدیریت باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید حرفه ای گری و سیاست بیشتری داشته باشد. نباید هر حرفی را در کوچه و خیابان بر زبان بیاورد. صحبت های بسیار زشتی از جانب ایشان مطرح شد که جای دفاع باقی نمی گذارد اما…اما چه؟به نظر می رسید این فایل صوتی و تصویری که از رسول پناه منتشر شد کاملاً برنامه ریزی شده و شیطنت بود. با این وجود مقصر خود مدیریت باشگاه بود و نباید در این دام می افتاد و کف خیابان آن حرف ها را می زد.چرا پرسپولیس به این وضعیت دچار شد؟ضیا عربشاهی گفت: متأسفانه این موضوع قابل پیش بینی بود. خود من به رفقای پیشکسوتم گفته بودم پرسپولیس بعد از شکست دادن النصر وارد حاشیه می شود که شد.چرا چنین پیش بینی کردید؟چون فوتبال ایران را مثل کف دستم می شناسم. ما بعد از پیروزی بزرگ همیشه دچار مشکل می شویم و این قابل پیش بینی بود چراکه برنامه ای برای حفظ این موقعیت و موفقیت نداریم.چند درصد مدیریت مقصر است و چند درصد بقیه؟ضیا عربشاهی گفت: بیشتر تقصیرات متوجه مدیریت باشگاه پرسپولیس می شود. مدیریت یک تیم مثل پدر خانواده است و باید مراقب فرزندانش باشد. سوءمدیریت این مسائل را به بار آورد.جدایی برخی بازیکنان مثل شجاع خلیل زاده و محمد نادری از پرسپولیس را چگونه ارزیابی می کنید؟رفتن بازیکنان به قطر مربوط به امروز نیست. زمان ما هم ستارگانی از پرسپولیس به قطر رفتند.مثل حمید درخشان و ناصر محمدخانی؟ضیا عربشاهی گفت: بله، به هر حال یک فوتبالیست باید به فکر دوران بازنشستگی و بعد از فوتبال خودش باشد. شجاع خلیل زاده زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید. او جزو بازیکنان متعصب پرسپولیس بود و از این جهت باید از او تشکر کرد. شاید نحوه جدایی او یک مقدار جنجالی شد اما نباید به این بازیکن بی احترامی کرد.و محمد نادری؟من خیلی دوست ندارم در این رابطه صحبت کنم. خودم ۱۳ سال پیراهن پرسپولیس را پوشیدم و می دانم این پیراهن چه ارزشی دارد. امیدوارم محمد نادری با آگاهی کامل چنین تصمیمی گرفته باشد.حالا پرسپولیس بدون این ۲ بازیکن موفق می شود؟ضیا عربشاهی گفت: مگر پرسپولیس بدون مهدی ترابی، علی علیپور و علیرضا بیرانوند به فینال لیگ قهرمانان آسیا نرسید؟ حالا هم می تواند با قدرت جلو برود. ما کنعانی زادگان و سیدجلال را داریم که هنوز هم می توانند با قدرت بازی کنند. امیدوارم هرچه زودتر با بسته شدن پرونده برانکو و واریز کامل مطالبات این مربی پنجره پرسپولیس هم باز شود. پرسپولیس هرگز متکی به یک بازیکن نبوده و آنچه مهم است اسم بزرگ پرسپولیس است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " این فایل ویدئویی برنامه‌ریزی شده بود اما... از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×