روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با سلیمی توافق کردیم اما از تبعات شکایت تراکتور ترسیدیم از منبع پارس فوتبال. "

با سلیمی توافق کردیم اما از تبعات شکایت تراکتور ترسیدیم

ابراهیم شکوری در مصاحبه صفحه اینستاگرام پرسپولیس گفت : با ایمان سلیمی توافق کردیم اما از تبعات منفی شکایت تراکتور ترسیدیم و منصرف شدیم .

نوشته افشاگری ابراهیم شکوری درباره ایمان سلیمی : با او توافق کردیم اما از شکایت تراکتور ترسیدیم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ابراهیم شکوری در مصاحبه صفحه اینستاگرام پرسپولیس گفت : با ایمان سلیمی توافق کردیم اما از تبعات منفی شکایت تراکتور ترسیدیم و منصرف شدیم .ابراهیم شکوری ، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره جذب ایمان سلیمی گفت :ما با ایمان سلیمی توافق کردیم و قرار بود این بازیکن زا جذب کنیم اما پس از بررسی جوانب ، به احتمال شکایت تراکتور و تبعات منفی پی بردیم و از خرید او منصرف شدیم .حتی پس از آن هم با تراکتور مذاکره کردیم که رضایت دهند ، سلیمی بازیکن پرسپولیس شود اما آن ها رضایت ندادند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با سلیمی توافق کردیم اما از تبعات شکایت تراکتور ترسیدیم از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×