روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • پرسپولیس ؛ ناکامی مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در گلزنی برای دومین هفته متوالی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ ناکامی مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در گلزنی برای دومین هفته متوالی از منبع پارس فوتبال. "

پرسپولیس ؛ ناکامی مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در گلزنی برای دومین هفته متوالی

مهدی عبدی در بازی دوم پرسپولیس هم نتوانست گلزنی کند.

نوشته عملکرد ضعیف ستاره پرسپولیس همچنان ادامه دارد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مهدی عبدی در بازی دوم پرسپولیس هم نتوانست گلزنی کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مهدی عبدی که با توجه به محرومیت عیسی آل کثیر به مهاجم فیکس پرسپولیس تبدیل شده، در بازی امروز مقابل صنعت نفت آبادان نیز همچون بازی اول نتوانست دروازه حریف را باز کند.عبدی که با جدایی علی علیپور و بعد از آن محرومیت عیسی آل کثیر جایگاه خوبی در ترکیب اصلی پیدا کرد و توانست به بازیکن ثابت پرسپولیس تبدیل شود، هنوز موفق نشده توقعات را برآورده کند.شکی نیست این مهاجم جوان فشار زیادی را حس می کند و این دیدگاه وجود دارد که با زدن اولین گل، این فشار فوق العاده از روی دوش او برداشته خواهد شد. حال باید دید عبدی در نهایت چه زمانی می تواند برای پرسپولیس و گل محمدی گلزنی کرده و قفل پاهایش باز خواهد شد.عبدی در بازی با سایپا در دقیقه ۶۷ تعویض شد و در این بازی نیز در دقیقه ۷۴ جای خود را به علی شجاعی داد تا مجموعا ۱۴۱ دقیقه در امر گلزنی ناموفق باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " پرسپولیس ؛ ناکامی مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس در گلزنی برای دومین هفته متوالی از منبع پارس فوتبال. "

اخبار گوناگون

× ×