روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • عصبانیت یحیی گل محمدی بین دو نیمه بازی با نفت مسجد سلیمان ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عصبانیت یحیی گل محمدی بین دو نیمه بازی با نفت مسجد سلیمان ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

عصبانیت یحیی گل محمدی بین دو نیمه بازی با نفت مسجد سلیمان ؛ پارس فوتبال

یحیی گل محمدی از عملکرد ضعیف برخی بازیکنانش مقابل نفت مسجدسلیمان حسابی شاکی شده بود.

نوشته عصبانیت شدید یحیی گل محمدی در بین دو نیمه دیدار نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

یحیی گل محمدی از عملکرد ضعیف برخی بازیکنانش مقابل نفت مسجدسلیمان حسابی شاکی شده بود. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هرچند یحیی گل محمدی به دلیل کارت قرمزی که در دیدار با صنعت نفت آبادان گرفته بود از نشستن روی نیمکت پرسپولیس محروم بود اما می توانست در رختکن بازیکنان تیمش را هدایت کند.شنیدیم سرمربی پرسپولیس ازعملکرد نیمه اول شاگردانش به شدت شاکی و عصبانی شده و به آنها گفته است:«این چه وضع بازی کردن است؟! این تیم نفت مسجد سلیمان یک بازیکن ستاره و اسم و رسم دارهم ندارد اما…»بیشترین ناراحتی یحیی گل محمدی به خاطرعملکرد ضعیف برخی بازیکنان و دست کم گرفتن حریف بود. سرمربی موفق پرسپولیس که از خراب شدن پنالتی تیمش هم حسابی عصبی شده بود ازهمان ابتدای نیمه دوم، مهدی شیری و میلاد سرلک را بیرون کشید تا احسان پهلوان و وحید امیری را به زمین بفرستد. با این تعویض سیامک نعمتی به جای اصلی خود درسمت راست خط دفاعی پرسپولیس برگشت و بشار رسن هم دوباره هافبک راست شد. وحید امیری هم درخط حمله به کارگرفته شد و خط میانی پرسپولیس نیز با خروج میلاد سرلک با دو هافبک دفاعی بازی کرد.سرخپوشان تهرانی در۴۵ دقیقه دوم نمایش بهتری ارائه دادند اما درنهایت کاری ازپیش نبرده و به تساوی بدون گل درمسجد سلیمان رضایت دادند.خبر ورزشی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " عصبانیت یحیی گل محمدی بین دو نیمه بازی با نفت مسجد سلیمان ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×