روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • خیز مهاجم پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ؛ پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خیز مهاجم پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

خیز مهاجم پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ؛ پارس فوتبال

آرمان رمضانی مهاجم پرسپولیس که با تصمیم یحیی گل محمدی به ترکیب اصلی سرخ ها برای تقابل با شهر خودرو رسیده است، این فرصت را دارد با درخشش، حضور خود را در فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعی کند.

نوشته خیز مهاجم پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آرمان رمضانی مهاجم پرسپولیس که با تصمیم یحیی گل محمدی به ترکیب اصلی سرخ ها برای تقابل با شهر خودرو رسیده است، این فرصت را دارد با درخشش، حضور خود را در فینال لیگ قهرمانان آسیا قطعی کند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : آرمان رمضانی مهاجم بلندقامت پرسپولیس این فرصت را دارد تا با نمایشی موفق در ترکیب امروز سرخپوشان در فینال آسیا جای خود در ترکیب اصلی را رزرو کند.آرمان رمضانی که در این فصل از سایپا به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شده، نتوانسته در امر گلزنی موفق عمل کند و این موضوع با انتقادات زیادی علیه او همراه شده است.رمضانی که به واسطه این عملکرد در دیدارهای اخیر نیمکت نشین شده و فرصت کمی به دست آورده، اکنون در بازی با شهرخودرو بار دیگر با اعتماد یحیی گل محمدی برای حضوری فیکس در ترکیب مواجه شده است تا ناکامی این تیم طی سه بازی اخیر برای گلزنی را خاتمه دهد.مهاجم بلندقامت پرسپولیس که در این بازی با حضور بشار رسن، عالیشاه، نعمتی و حتی آقایی و شیری احتمالا صاحب فرصت های خوبی شود، باید دید قادر به نمایش موفق همراه با گلزنی خواهد شد تا جایگاه خود در ترکیب تیم در فینال آسیا را هم رزرو کند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " خیز مهاجم پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×