روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • آمادگی بالای استقلال در آستانه بازی با پرسپولیس با داشتن ۵ بازیکن با سابقه گلزنی در دربی

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آمادگی بالای استقلال در آستانه بازی با پرسپولیس با داشتن ۵ بازیکن با سابقه گلزنی در دربی از منبع پارس فوتبال. "

آمادگی بالای استقلال در آستانه بازی با پرسپولیس با داشتن ۵ بازیکن با سابقه گلزنی در دربی

استقلال در شرایطی فردا به مصاف رقیب سنتی خود می رود که در بهترین شرایط این فصل خود قرار دارد. دست محمود فکری برای انتخاب ترکیب اصلی کاملا باز است. آبی پوشان برای دیدار فردا نه مصدومی دارند و نه محروم.

نوشته آمادگی بالای استقلال در آستانه بازی با پرسپولیس با داشتن ۵ بازیکن با سابقه گلزنی در دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال در شرایطی فردا به مصاف رقیب سنتی خود می رود که در بهترین شرایط این فصل خود قرار دارد. دست محمود فکری برای انتخاب ترکیب اصلی کاملا باز است. آبی پوشان برای دیدار فردا نه مصدومی دارند و نه محروم. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : به گزارش پارس فوتبال، استقلال در ترکیب خود بازیکنان زیادی دارد که سابقه گلزنی به پرسپولیس را در کارنامه خود دارند.بین بازیکنان حال حاضر استقلال ۵ بازیکن سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارند.معمولا در دربی قانون نانوشته ای وجود دارد که می گوید بازیکنانی که تجربه بالایی دارند در این بازی شرایط بهتری دارند و مربی ها سخت از نام آن ها عبور می کنند.در استقلال ۵ بازیکن هستند که سابقه گلزنی به پرسپولیس را در شهرآورد تهران دارند و از این نظر نسبت به هم تیمی های خود وضعیت بهتری دارند، فرشید اسماعیلی در دیدار برگشت لیگ شانزدهم، وریا غفوری در بازی برگشت لیگ هفدهم، امیر ارسلان مطهری فصل قبل در بازی برگشت ۲ گل، مهدی قائدی و محمد دانشگر هم فصل قبل در مرحله نیمه نهایی جام حذفی توانستند مقابل پرسپولیس گلزنی کنند.از آنجا که آبی پوشان بدون مصدوم و محروم پا به شهرآورد تهران می گذارند، دست محمود فکری در همه پست ها باز است، مخصوصا در خط حمله که ترافیکی سنگین در بین مهاجمان استقلال برای حضور در ترکیب اصلی به وجود آمده است.با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا محمود فکری از بازیکنان با تجربه در ترکیب تیمش استفاده می کند یا ترجیح می دهد از بازیکنان جدید در ترکیب تیمش استفاده کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آمادگی بالای استقلال در آستانه بازی با پرسپولیس با داشتن ۵ بازیکن با سابقه گلزنی در دربی از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×