روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمایت هیات مدیره پرسپولیس از یحیی گل محمدی ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

حمایت هیات مدیره پرسپولیس از یحیی گل محمدی ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی از لحاظ قابلیت های فنی و مسائل اخلاقی در فوتبال ایران، زبانزد است.

نوشته حمایت هیات مدیره پرسپولیس از یحیی گل محمدی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی از لحاظ قابلیت های فنی و مسائل اخلاقی در فوتبال ایران، زبانزد است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : غلام محمدعلیپور که امروز همراه مدیرعامل باشگاه در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرده بود در جمع بازیکنان گفت:ما در هیات مدیره، همواره تلاش کرده ایم پشتیبان کادرفنی فهیم و بازیکنان پرتلاش باشیم. البته طبیعی است که برای تضعیف مجموعه پرسپولیس، این طرف و آن طرف شایعاتی به راه انداخته شود ولی پرسپولیس راه خود را می رود.وی ادامه داد:یحیی گل محمدی از لحاظ قابلیت های فنی خود و مسائل اخلاقی در فوتبال ایران، زبانزد است. شما بازیکنان هم زحمت زیادی می کشید و متوجه هستیم که فشار زیادی را تحمل می کنید. ما قدردان زحمات شما هستیم.عضو هیات مدیره باشگاه، خاطرنشان کرد:به نظر من، این تیمی که الان این جا می بینیم یکی از بهترین تیم های فوتبالی است که در ایران داشتیم درست مثل تیم ایران که به جام جهانی ۹۸ رفت و با سعی و تلاش خودش، فراتر از انتظارها بود و تاریخ ساز شد. برای فردا هم امیدواریم بازی تماشاگرپسندی را شاهد باشیم که توام با نتیجه پیروزی و خوشحالی هواداران باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " حمایت هیات مدیره پرسپولیس از یحیی گل محمدی ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×