روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • آنالیز پیشکسوت تیم پرسپولیس از خط دفاع استقلال ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آنالیز پیشکسوت تیم پرسپولیس از خط دفاع استقلال ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

آنالیز پیشکسوت تیم پرسپولیس از خط دفاع استقلال ؛ خبرگزاری پارس فوتبال

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تمام بازی های لیگ یک طرف و شهرآورد یک طرف دیگر است، گفت: قلب خط دفاعی استقلال بسیار ضعیف و شکننده است.

نوشته آنالیز پیشکسوت تیم پرسپولیس از خط دفاع استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تمام بازی های لیگ یک طرف و شهرآورد یک طرف دیگر است، گفت: قلب خط دفاعی استقلال بسیار ضعیف و شکننده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ضیا عربشاهی در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از تقابل فردای این تیم با استقلال، اظهار داشت:بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا طبیعی بود بازیکنان پرسپولیس مقداری خسته باشند. در این مدت هم سه بازی فشرده داشتند که روی خستگی آنها تاثیر داشت، اما الان شرایط بهتر است. دیدیم که پرسپولیس در بازی با سپاهان نسبت به بازی با نساجی و ذوب آهن بهتر بازی کرد.وی ادامه داد:به نظر من تمام بازی های لیگ یک طرف است و شهرآورد یک طرف دیگر. بارها دیده شده بازیکنانی که در بازی های دیگر وضعیت خوبی نداشتند در این بازی شرایط متفاوتی را تجربه کردند. این بازی برای بازیکنان و هواداران بسیار اهمیت دارد.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود:استقلال از نظر هجومی تیم خوبی است و مهاجمان خوبی دارد. از آن طرف پرسپولیس مدافعان و هافبک های قدرتمندی دارد که می توانند مقابل خط حمله استقلال ایستادگی کنند. به نظر من اگر در خط حمله هم یک مقدار بیشتر به مهدی عبدی اعتماد شود، می توانیم استقلال را ببریم.عربشاهی تاکید کرد:پرسپولیس قدرت و توانایی بردن استقلال را دارد اما به شرطی که با ۲ مهاجم نزدیک به هم بازی کند. قلب خط دفاعی استقلال بسیار ضعیف و شکننده است. اگر پرسپولیس با دو مهاجم بازی کند به راحتی می شود به این تیم گل زد. حتی می شود روی اشتباهات فردی مدافعان استقلال هم حساب باز کرد.وی در خصوص نگرانی هواداران پرسپولیس از نوع قضاوت رضا کرمانشاهی در شهرآورد تهران، گفت:به نظر من نباید نگرانی باشد و کمیته اخلاق و کمیته داوران هم باید ناظر ویژه داشته باشند. البته اگر درآمد و دستمزد داورها زیاد باشد هیچ داوری دیگر اشتباه نمی کند تا قضاوت های بیشتری بگیرد و درآمد بیشتری کسب کند. داوران ما قشر مظلوم جامعه فوتبال هستند و وجدان خودشان را زیر پا نمی گذارند. پس از این لحاظ نباید نگرانی وجود داشته باشد.پبشکسوت پرسپولیس در پایان تاکید کرد:بازیکنان پرسپولیس باید این مساله را در ذهن خودشان بگذارند که وقتی بازی شروع می شود یک بر صفر از حریف عقب هستند و باید طوری بازی کنند که مثل دهه ۶۰ در همان ۲۰ دقیقه اول دو گل به حریف بزنند و بازی را در دست بگیرند.تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دیداری معوقه هفته هشتم لیگ برتر فوتبال روز دوشنبه هفته جاری از ساعت ۱۶:۳۵ در ورزشگاه آزادی تهران بدون حضور تماشاگران و با قضاوت رضا کرمانشاهی به مصاف هم خواهند رفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " آنالیز پیشکسوت تیم پرسپولیس از خط دفاع استقلال ؛ خبرگزاری پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×