روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اتمام حجت پیشکسوت محبوب پرسپولیس با هواداران ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

اتمام حجت پیشکسوت محبوب پرسپولیس با هواداران ؛ پارس فوتبال

علیرضا نورمحمدی ، کاپیتان پیشین پرسپولیس گفت : امیدوارم پرسپولیس دربی را ببرد اما اگر این اتفاق نیفتاد ، هواداران باید هوشیار باشند.

نوشته اتمام حجت پیشکسوت محبوب پرسپولیس با هواداران درباره دربی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

علیرضا نورمحمدی ، کاپیتان پیشین پرسپولیس گفت : امیدوارم پرسپولیس دربی را ببرد اما اگر این اتفاق نیفتاد ، هواداران باید هوشیار باشند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علیرضا نورمحمدی ، مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم توانایی پیروزی در دربی مقابل استقلال را دارد.علیرضا نورمحمدی در خصوص تقابل پرسپولیس و استقلال در چارچوب دیدار معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال که فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، اظهار داشت: همه می گویند این بازی غیرقابل پیش بینی است و من هم هم چنین نظری دارم. با وجود اینکه پرسپولیس در بعضی پست ها کمبود بازیکن داریم اما پرسپولیس همان تیم با صلابتی است که به فینال آسیا رسید.وی ادامه داد:شکست در فینال آسیا و سه تساوی اخیر با پیروزی در دربی جبران می شود. مطمئن هستم که بچه های پرسپولیس همه تمرکز خود را روی پیروزی مقابل استقلال گذاشتند تا تمام انتقاد های چند وقت اخیر را پاک کنند. با این که استقلال تیم خوبی است و از نظر مهره شرایط خوبی دارد اما می شود راحت آنها را برد. فقط باید بچه ها به خودشان بیایند و روز بازی تمرکز داشته باشد.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا خط دفاع این تیم توانایی مهار خط حمله قدرتمند استقلال را دارد یا خیر؟ گفت:پرسپولیس نشان داده تیمی است که راحت گل نمی خورد و عبور از خط دفاعی این تیم کار بسیار دشواری است. فکر می کنم زور خط دفاعی پرسپولیس به زور خط حمله استقلال می چربد. هرچند استقلال اصلا تیم دست و پا بسته ای نیست. فکر می کنم این یک جدال پایاپای باشد که هر کسی که باتجربه تر باشد بتواند برنده شود.وی درباره لزوم حفظ آرامش پرسپولیس پیش از بازی با استقلال تاکید کرد:پرسپولیس باید بتواند در دربی به پیروزی برسد که این مسئله فقط با آرامش شدنی است. برد در دربی با این که مثل همه بازی ها سه امتیاز دارد اما از نظر روحی و روانی به بازیکنان، مربیان و حتی هواداران کمک می کند. این مسئله را بازیکنان به خوبی می دانند.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: از طرفی، ممکن است پرسپولیس برنده دربی نباشد یا شکست بخورد که در اینصورت هواداران باید که چیزی از دست نرفته و تمام نشده است. الان شرایط به شکلی است که عده ای به ناحق به دنبال ضربه زدن به پرسپولیس هستند. پس ما خودمان نباید خودمان به خودمان ضربه بزنیم ولی مطمئنم پیروزی در دربی باعث می شود خیلی ها ساکت شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " اتمام حجت پیشکسوت محبوب پرسپولیس با هواداران ؛ پارس فوتبال از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×