روی خط خبر

  • لیگ
  • پارس فوتبال
  • وقتی خانه‌ام را گرفتند، فهمیدم وقت رفتن است ؛ آرزو می‌کنم دوستانم برنده دربی باشند

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وقتی خانه‌ام را گرفتند، فهمیدم وقت رفتن است ؛ آرزو می‌کنم دوستانم برنده دربی باشند از منبع پارس فوتبال. "

وقتی خانه‌ام را گرفتند، فهمیدم وقت رفتن است ؛ آرزو می‌کنم دوستانم برنده دربی باشند

کریستین اوساگونا مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی فیفا وارد عمل شود دیگر خبری از تخفیف نخواهد بود باشگاه پرسپولیس مجبور است کل طلبم را بدهد.

نوشته آن زمان بود که فهمیدم وقت رفتن از ” پرسپولیس ” است اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کریستین اوساگونا مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی فیفا وارد عمل شود دیگر خبری از تخفیف نخواهد بود باشگاه پرسپولیس مجبور است کل طلبم را بدهد. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کریستین اوساگونا ، مهاجم نیجریه ای فصل قبل پرسپولیس که یک نیم فصل در این تیم بازی کرد، حالا یکی از طلبکاران این باشگاه به حساب می آید. اوساگونا که چندی قبل فرصتی دو هفته ای برای پرداخت طلبش به باشگاه پرسپولیس داده بود با اتمام این زمان می گوید قصد شکایت به فیفا را دارد. فرصتی دست داد تا با کریستین اوساگونا در خصوص این موضوع و همچنین دربی پیش رو گفت وگویی انجام دهیم که در ادامه می خوانید.کریستین اوساگونا وضعیتت در تیم جدیدت چطور است؟همه چیز خوب و مرتب است. حضور در لیگ عراق و باشگاه الشرطه چالش جدیدی برای من بود تا بتوانم با آرامش فوتبال بازی کنم. شرایطم در تیم بسیار خوب است و توانستم در چند بازی اخیر برای الشرطه گلزنی کنم.ماجرای گرفتن طلبت از پرسپولیس به کجا رسید؟فعلاً خبری از پرداخت پول نیست و آن طور که مدیران باشگاه چند وقت پیش به وکیلم گفتد قصد پرداخت طلبم را ندارند. آنها اعلام کردند برای رسیدن به پولم باید به فیفا شکایت کنم. فکر می کنم بهترین راه همین است و من به زودی از طریق وکیلم اقدام خواهم کرد تا فیفا طلبم را از باشگاه پرسپولیس بگیرد. هواداران از من ناراحت نشوند چون مجبورم به خاطر طلبم شکایت کنم.مگر قبل از ترک ایران با پرسپولیس توافق نکرده بودی؟من با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشتم ولی آنقدر اذیتم کردند، حقوقم را ندادند تا خسته شوم و از این تیم بروم. موقع جدا شدن و فسخ قرارداد از من تخفیف خواستند من هم قبول کردم مقداری از طلبم را ببخشم. قرار بود تا یک تاریخ مشخص اگر باشگاه پولم را نداد این حق را داشته باشم تا شکایت کنم. وقتی فیفا وارد عمل شود دیگر خبری از تخفیف نخواهد بود باشگاه پرسپولیس مجبور است کل طلبم را بدهد.چه کسانی در ایران تو را اذیت کردند؟نمی خواهم اسم کسی را بیاورم ولی آنهایی که در باشگاه مسئول بودند، اذیتم کردند. همه می دانند که به خاطر بیماری کرونا و بسته بودن پروازها نمی توانستم به ایران برگردم. همان موقع باشگاه خانه ای که در آن زندگی می کردم را پس گرفت و من وقتی به ایران برگشتم مجبور بودم در هتل زندگی کنم. شرایط من بسیار سخت بود و همان موقع که باشگاه این کار را کرد فهمیدم که باید پرسپولیس و ایران را ترک کنم.پیش بینی تو از دربی پیش رو چیست؟من خیلی خوشحالم که سال قبل ۲ بار در دربی بازی کردم. این بازی مهمترین دیدار فوتبال ایران است و می دانم هواداران اصلاً دوست ندارند در این بازی بازنده باشند. اولین دربی من خوب پیش رفت و توانستم پاس گل بدهم. در دیدار جام حذفی پنالتی خراب کردم و تیم شکست خورد به همین دلیل از آن بازی خاطره بدی دارم. پرسپولیس بهترین تیم ایران است و کیفیت بالایی دارد. امیدوارم بتواند استقلال را شکست دهد. دوستان خوبی در پرسپولیس دارم به خاطر آنها و هواداران آرزو می کنم پرسپولیس برنده دربی باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " وقتی خانه‌ام را گرفتند، فهمیدم وقت رفتن است ؛ آرزو می‌کنم دوستانم برنده دربی باشند از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×