روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دربی باز های پرسپولیس روی نیمکت سرخپوشان ؛ پارس فوتبال دات کام از منبع پارس فوتبال. "

دربی باز های پرسپولیس روی نیمکت سرخپوشان ؛ پارس فوتبال دات کام

در بین کادرفنی تیم پرسپولیس ، یحیی گل محمدی ، کریم باقری و افشین پیروانی موفق به گلزنی به استقلال شده اند و اتفاقا هر سه گل هم گل پیروزی بخش بوده است.

نوشته دربی باز های پرسپولیس روی نیمکت سرخپوشان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در بین کادرفنی تیم پرسپولیس ، یحیی گل محمدی ، کریم باقری و افشین پیروانی موفق به گلزنی به استقلال شده اند و اتفاقا هر سه گل هم گل پیروزی بخش بوده است. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بالاخره دربی بزرگ پایتخت از راه رسید و چیزی تا آغاز جدال حساس پرسپولیس و استقلال باقی نمانده است. پرسپولیس در هفته های اخیر نتیج خوبی نگرفته و خیلی ها مشکل اصلی این تیم را در خط حمله می دانند جایی که تا به حال مهاجمان پرسپولیس در لیگ موفق به گلزنی نشدند. اما سرخ پوشان روی نیمکت خود افرادی را دارند که هم سابقه زیادی در دربی دارند و هم به نوعی متخصص زدن گل های پیروزی مقابل آبی پوشان به حساب می آیند. افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی موفق شد به استقلال گل بزند و با آن گل پرسپولیس قهرمان جام حذفی شد.یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم که در چند مقطع لباس این تیم را در دوران بازی برتن کرد سابقه باز کردن دروازه استقلال را در کارنامه دارد. یحیی در اولین دربی بعد از بازسازی چمن ورزشگاه آزادی موفق شد گل اول تیمش را در جریان برد دو بر یک به ثمر برساند.کریم باقری دستیار یحیی گل محمدی هم یکی از باسابقه های دربی به حساب می آید. کریم همواره جزو بهترین های دربی بود و سابقه گلزنی به استقلال را هم دارد. باقری بعد از چند تساوی زشت و کسل کننده در دربی در لحظات پایانی با یک شوت سنگین از راه دور دروازه طالب لو را به زیبایی باز کرد تا به قول عادل فردوسی پور همه ما از شر تساوی های پشت سر هم خلاص شویم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " دربی باز های پرسپولیس روی نیمکت سرخپوشان ؛ پارس فوتبال دات کام از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×