روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال در دربی سورپرایز دارد؟ | پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

استقلال در دربی سورپرایز دارد؟ | پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران

در حساس ترین بازی هفته فوتبال که دیداری معوقه از هفته هشتم است، آبی پوشان و سرخ پوشان تهران عصر امروز به مصاف هم می روند.

نوشته استقلال در دربی سورپرایز دارد؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

در حساس ترین بازی هفته فوتبال که دیداری معوقه از هفته هشتم است، آبی پوشان و سرخ پوشان تهران عصر امروز به مصاف هم می روند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در دیداری معوقه از هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر که به تعبیر کنفدراسیون فوتبال آسیا مهم ترین دیدار هفته در قاره کهن می باشد، سرخابی های تهران در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی به مصاف هم می روند تا این بازی، همه بازی های این هفته را تحت الشعاع خود قرار دهد.شرایط دو تیم در جدولی چندان به هم شبیه نیست و سرخ پوشان به منظور جبران فاصله امتیازی خود تا صدر جدول نیاز به پیروزی در دیدارهای معوقه خود دارند که این یکی از همان دیدارهاست.شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس مدت زمان زیادی است پیروزی را تجربه نکرده و شاید این موضوع از نظر روحی هم بر آنها تاثیر منفی گذاشته باشد. این در حالی است که شاگردان محمود فکری در دو بازی آخر خود در لیگ پیروز شده اند. در نقطه مقابل پرسپولیس تنها تیم بدون شکست مسابقات است؛ اما آبی پوشان یک بار و در هفته دوم مقابل فولاد در اهواز طعم شکست را چشیده اند.محمود فکری تیمش را با همه توان برای حضور در نخستین دربی عمرش به عنوان سرمربی آماده می کند و برای این منظور هیجان خاصی دارد. برای فکری مهم است تا در نخستین تجربه سرمربیگری اش در دربی پیروز باشد.سرمربی آبی پوشان برای این بازی همه داشته هایش به جز یک جوان به اسم سبحان خاقانی را در اختیار دارد. حتی بخشش بابک مرادی باعث شد تا او امکان استفاده از این هافبک تکنیکی و «موفرفری» را هم در این بازی داشته باشدفکری برای این بازی سورپرایز خاصی ندارد و تیمش را با همان سبک و سیاق بازی های گذشته به میدان می فرستد و قصد ندارد با دست زدن به یک حرکت جدید و عجیب، شانس پیروزی را از تیمش سلب کند. لذا امکان جابجایی در پست نفرات این تیم یا سیستمی که آنها قرار است در این بازی ارائه دهند نسبت به دیدارهای گذشته زیاد نیست. فکری با تجربه بالایی که در دوران بازیگری اش دارد به خوبی از شرایط این بازی مطلع است و از همین رو تیمش را نسبت به دیدارهای قبلی با تغییرات زیادی مواجه نخواهد کرد.دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۳۵ امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " استقلال در دربی سورپرایز دارد؟ | پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×