روی خط خبر

موضوع: لیگ منبع: پارس فوتبال
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با بزرگترین نقطه ضعف استقلال مقابل پرسپولیس آشنا شوید از منبع پارس فوتبال. "

با بزرگترین نقطه ضعف استقلال مقابل پرسپولیس آشنا شوید

تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس قرار است در دیدار هفته هشتم به مصاف هم بروند.

نوشته با بزرگترین نقطه ضعف استقلال مقابل پرسپولیس آشنا شوید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس قرار است در دیدار هفته هشتم به مصاف هم بروند. خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال استقلال در حساس ترین بازی نیم فصل خود روز دوشنبه باید به مصاف پرسپولیس برود. استقلال برای دربی ۹۴ شرایط خوبی دارد چرا که هم در چند بازی اخیر خود نتایج مطلوبی کسب کرده و هم اینکه مهره های کلیدی خود را برای مصاف با پرسپولیس در اختیار دارد. به همین خاطر استقلال حداقل روی کاغذ شانس بیشتری برای شکست پرسپولیس دارد اما هواداران استقلال نگران یک اتفاق هستند، نگرانی که چندان بی جهت هم نیست.استقلال در بازی های قبلی خود پس از زدن گل به یکباره تبدیل به تیمی ترسو می شود و بازیکنانش در زمین خودی شروع به دفاع می کنند و در برخی بازی ها همین موضوع به ضرر این تیم هم تمام شده است. بازی با فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان و حتی سایر بازی هایی که استقلال به پیروزی رسید، می تواند درس های بزرگی برای فکری داشته باشد.فکری پس از زدن گل برتری استقلا‍ل مقابل حریفان به یکباره ترس را به تیمش دیکته می کند؛ ترسی که با نتیجه گرایی تفاوت زیادی دارد و سرمربی استقلا‍ ل متوجه تفاوت این دو مدل نشده است. استقلال الان در صدر جدول حضور دارد، اما این صدرنشینی را مدیون درخشش باورکردنی دروازه بانش است و شاید اگر همچنان حسینی در ترکیب ثابت استقلال حضور داشت الان تیم در میانه جدول قرار می گرفت.ترس و نگرانی که هوداران استقلا‍ل برای دربی روز دوشنبه دارند همین موضوع است. استقلا‍ل در وهله اول باید از پس ترس خودش بربیاید و اگر این اتفاق رخ دهد آن وقت است که شکست پرسپولیس بحران زده کار چندان سختی نیست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه lig-لیگ، نشر خبر " با بزرگترین نقطه ضعف استقلال مقابل پرسپولیس آشنا شوید از منبع پارس فوتبال. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×